Hitman (1999)

Film má slušný obsazení. To ano. Ale jinak zklamání. Můj názor je někde mezi Lacikem a Vegetolem. Honičky dobré, zato přestřelky jsou vyloženě odbyté. Jako kdyby honičky natočili kvalitně jen proto, aby je nacpali do traileru a zbytek spíchli za pár dnů narychlo, aby to měli za sebou. Místy je to tak stupidní, až to člověka pobaví. Na ty 2 hvězdy to nakonec vystačí i po druhém zhlédnutí (hlavně souboj Chapa x Roberts na konci je obstojný), ale je to o prsa. 25%. PS: Většina hodnotících tenhle film patrně stejně neviděla, protože je tu poměrně málo komentářů vzhledem k hodnocení.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

V deseti jsem koukal na tohle, Futuramu, Simpsonovi, Drtivou porážku, Williho Foga, Krajní meze, Akta X, Xenu a Ninja Faktor. Viva Prima Cool!!!

T-N-T (1997)

Průměrný akční bembéčko. Akce ujde, nějaký to vybuchlý auto, klasa. Oliver Grumbác je celkem sympaťák, k tomu dobré obsazení vedlejších rolí ( Sam ‚‚Flash Gordon‘‘ Jones, Eric Robertek, Kane ,,Jason‘‘ Hodder a David ,,Strýček Sam‘‘ Fralick (s nechutným knírkem a svetrem )). Trojec

Mládeži nepřístupno (2013)

Povídky s Gerem, leprikónem, výchovou syna a děti a stroje jsou skvělé. Rámcový příběh, krvácení, rande, kocour a kakání jsou průměr. Lovestory s obchoďáku a koule nic moc. A Superhrdinové jsou nekoukatelná sračka.

Mateřské galeje (2009)

Jeden z asi tak 20 filmů, kterým dám odpad. Neskutečná filmová žumpa.

Vrána 4: Pekelný kněz (2005)

Rejda je (byla) docela pěkná, ale to je tak vše. Borenazák musí být pěkná lama, protože když nepočítám seriály a filmy, ve kterých hrál komparz, vyjde mi, že natočil asi tři koukatelný filmy. Furlong sice překvapivě jako vykonavatel msty celkem ujde, ale skoro nikoho nezabije. Trejo se jen mihne a scény s Hopperem jsou takový cringe, že i youtubeři můžou závidit. Z a Hoppera a místy skvělou hudbu a vizuální stránku slabé dvojky.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Koukali jsme na to o půlnoci během přespávačky ve škole. Ideální podmínky. Ale nebál jsem se. Spíš jsem hledal různý chyby a smál jsem se jim. Jediný dvě atmosférický scény jsou kostní jóga a úvodní zdrcení nebohé holčičky. Spíš než samotný film mě většinu stopáže zajímalo, kde sakra hrál ten výrobce panenek (Beze stopy jsem na to nakonec přišel). Ale tři tomu dám, protože je to solidní řemeslo.

Vlna zločinu (1985)

Místy sranda, ovšem často strašná trapárna. Slabší tři.

Šílenství proutěného košíku (1982)

Herci strašní, vraždy hrozný, triky bídný, zpracování amatérské, přemrštěná stopáž. A ta úvodní scéna je tak strašně blbě udělaná, že jsem to chtěl vypnout.

Střelec (1995)

Tenhle film je opravdu střelec. Střelí vaše očekávání a nebýt posledních 30 minut a slušné hudby, tak dám jasný odpad.