Ukradená bitva (1971)

Prvních 5 minut to vypadá nadějně. Pak se to však celé rozpadne, vtipy skoro absentují (zasmál jsem se jen jednou) a dostaví se záchvaty nudy. Někteří leštitelé možná ocení starej cz dabing, ale to je asi tak všechno. 25%.

100 dní v Palermu (1984)

Povedený životopisný film. Mrtvol je tu nepočítaně. Vystihnutý atmosféry Sicílie perfektní. Starý dabing je taky slušný. 75%.

Hra naslepo (1993) (TV film)

Hauer to hodně táhne, ale jinak to je jen mírně nadprůměrný snímek. 60%.

Scary Movie 4 (2006)

Ta druhá hvězda je za scénku s Detroitem, která byla upřímně dost povedená. Další díl radši vynechám. 30%.

Osud člověka (1959)

Neříkám, že je to špatný film, ale rozhodně si to nezaslouží 82%. Výkony herců ve vedlejších rolích byli dost hrozné a toho fakana si mohli odpustit. Pokud si to chcete pustit v CZ znění, doporučuju si sehnat původní dabing, který sice není žádná bomba, ale oproti tomu novému je to klenot. 65%.

Řez diamantem (2001)

Vzhledem na nízký rozpočet to není zas až tak hrozný a je vidět, že tenhle film tak půlka uživatelů neviděla. Chvíli jsem uvažoval i o protestní třetí hvězdě, ale to bych  přehnal. 30%

Ninjova nadvláda (1984)

Objektivně jedna z největších debilit, co vznikli, subjektivně královská bžunda. Firstenberg byl borec. Co se týče scénáře, tak i moje 3 pokusy o povídky v páté třídě byli dějově i logicky o pět levelů vejš (možná i byli líp napsaný). Vrcholem filmu budiž navýsost retardovaný úvod, při kterém zdechne asi 50 lidí. Ostatní akci tvoří jen různé likvidovačky a souboje, které svou směšnou efektivností pobaví.Trošku lepší je jen finále na skalách, při kterém Kosugi předvede pár slušných kousků, ale těch pár sekund tento počin nezachrání. Od hereckého obsazení samozřejmě nelze očekávat dobré výkony, ovšem musím doporučit scény s démonem a taneční sólo s lítající katanou, to jsem se regulérně skoro dosral. 50%

Americký ninja 4 (1990)

Do prdele! Přesně moje slova. To zas byla prga. Ten týpek z Jo Jo bandu ale nebyl jako záporák vůbec špatný. Tohle šlo do kina? Ty vole. Samostatnou kapitolou je pak mistrný dabing samotného VELMISTRA ZDEŇKA TROŠKY (hlavně Bradley s Dudykovem dostali slušně přes prdel). 35%.