Zpět v akci (1994)

Průměrný akční béčko. Je sice pravda, že se stále něco děje, ale kvantita zde přebíjí kvalitu. Záporáci nestojí za moc a Blanksova ségra byla až moc uřvaná. Lacikeho jedna hvězdička je ale přehnaná, tohle má aspoň úroveň. 50%

Odstřelovač (1993)

Mně se to náhodou líbilo. Zajímavej byl i první CZ dabing. 70%.

Milenky (2018) (seriál)

Velmi překvapivě to nebyla zas taková hrůza, ale podruhý si to rozhodně nepustím. 40%

Odysea rockových mimozemšťanů (1984)

Osmdesátkové elektro peklo s absolutně vydrapaným scénářem a bandou kosmických čuramedánů, kteří vypadají jako kdyby utekli s gay baru. Ono celkově kostými dostali pěkně na prdel (ty brejle, co má Pia Zadkora v úvodu, jsou luxusní). Soundtrack je ale peckovní (nebo katastrofální, záleží na náladě). Herci jsou v pohodě a ta chobotnice, no ty vole.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdu, protože místy je to tak trapný, až je to vtipný (ÚÍ UAÁÁ), ale sledovat Trávníčka, který neumí ani slovo anglicky, jak se snaží zpívat a tu sbírku individuí je výkon vskutku pekelný.

Kvílení vlkodlaků II (1985)

Odpad nebo plnej počet. Jinak nejde hodnotit. Tak špatnej film, že neni ani zábavnej. Hlavně ta zoofilní chlupatá sex scéna, ta je silnej kalibr. Ale Vlkava a Kraus s Krytinářem stylový, to musím uznat. 15%.

Legenda o živých mrtvých (1971) (seriál)

Společně s Četnickými humoreskami asi to nejlepší, co v Brně vytvořili. 70%

Televizní noviny (1994) (pořad)

VÍTE, CO SE STANE S VODOU PŘI TEPLOTĚ -15 STUPŇŮ? VÍCE NA TN.CZ.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Před lety jsem to s těma třema hvězdičkama dost přehnal. Pořád ale platí, že Tarantino má ještě 2 lepší filmy: Sin City (i když to tak úplně není jeho film, já vím) a hlavně famózního Nespoutanýho Djanga. 85%.