Život plný malérů (1972)

Čekal jsem něco na způsob Hořčice mi stoupá do nosu. Ale tohle je ještě o třídu slabší. Za celý film jsem se jednou zasmál a jednou pousmál. Vetšina scén je zoufale nevtipná až trapná. Často jsem vůbec nechápal, co má být na tom, co se děje na obrazovce, vtipného. Jako, vysvětlí mi někdo, co je vtipného na H jako hašiš? A asi nejubožejší věcí byl ten nudista v úvodu. Jestli ten přišel někomu vtipný, tak by se měl léčit. A ten zde vychvalovaný dabing stojí taky za hovno. Horší komunistickej dabing jsem neslyšel. 30%.

Kletba hadího údolí (1987)

Amatérská pičokulovinka s otřesnou ženskou "hrdinkou", která vypadá jak hajzlbába v bordelu. 35%

Vyšetřování skončilo, zapomeňte! (1971)

Zvláštní film. Na jednu stranu perfektní atmosféra, na stranu druhou je tu dost hrozných herců, kvúli nimž jsou některé scény skoro až komické. Ta čtvrtá je za Nera, správně psycho úvodní hudbu a slušný dabing. 70%.

Pohyblivý terč (1996)

Skvěle natočená nuda s otřesnými počítačovými efekty (hlavně ten pád vrtulníku). Lundgren i Mulcahy mají (nebo spíš měli) na víc. 55%.

Drž hubu! (2003)

Měly by se postavit útulky pro blbce, ale představte si, jak by ty budovy musely být velké.

Grošák (1966)

Naprosto průměrný a místy dost nudný western, který zaujme jen pěknou kamerou. Jakmile ale dojde na akci, tak režisér Furie evidentně nestíhá. 1. CZ dabing není zlý, ale ten druhý s Boučkem na Brandovi radší vynechám. 55%.

Manažer (1980)

Slušný snímek o jednom týpkovi, který se snaží hledat nové hudební hvězdy. Avšak po sérii zklamání dojde k závěru, že na co hledat talenty, když je (BACHA, BROILER!) talent sám🙂.70%.

Poslání (2001)

Pohodové béčko s nádhernými exteriéry Izrele a velmi střídmou stopáží (bez titulků 80 minut). Jak to, že to tady má 43 procent? Radši bych se mrknul znovu na tenhle film než na Šestý smysl, kterej tu má víc jak dvojnásobný hodnocení. Tohle si aspoň nehraje na nic extra. 60%.

Gympl (2007)

Je to kokotina, ale Schmitzer, Kraus a Šteindler jsou skvělý. Jakmile jsou na scéně, tak se konečně dostavuje humor. Díky nim dávám 50%.

Zpětný úder (1993)

https://youtu.be/RLno5yVmUVc Lacike to shrnul přesně. Tenhle film tvoří vlastně jen bitky, které jsou někdy ucházející (hlavně ty se sympaťákem Trimblem), jindy hrozné (bitka na čluny). Střih a kamera je místy katastrofální, a nepomáhá tomu ani ten otřesný VHS rip na netu. Qissi jako záporák je celkem slušný, ale režii měl svěřit někomu jinému. 30%.