Most do země Terabithia (2007)

Rozhodně film shánějte v originálním znění. V cz dubingu je malý zrzek mluvený 25letym chlapem byla zajímavá podívaná. Hlavní hrdina taky namluven chlapcem, co už byl pár let po mutaci... no, hrůza, ale dá se na to zvyknout. Při filmu jsem skvěle odpočíval, říkal jsem si jen, že to je fajn, jenže moc pro děti. A najednou ve filmu totálně nečekaný zvrat. To jsem byl kapánek v šoku. Čekal jsem pohádku až do konce. Dojemný závěr. Nebylo to špatné.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Pro mě rozhodně zábavný snímek. Bohužel jsem v průběhu filmu viděl jen ty chyby. Ať už se jednalo o herecké (ne)zkušenosti, finanční nedostatek při vzniku filmu, naprosto nelogické situace. Kdyby byla tahle sranda přenesena na plátno v "béčkové" podobě bylo by to ok, jenže tak se nestalo. Naprosto amatérský film, u kterého jsem se nenudil.

Futurama (1999) (seriál)

Od tvůrců Simpsonů, jen s dospělejším humorem a nevýchovnou zábavou.Postavičky tvoří velmi zábavný celek. Bender je dovedený do dokonalosti. "remember me", "kick my metal ass" , nebo jak dostanou prémii 300 dolarů, ale megadoutník stojí 500 dolarů, tak si koupí zlodějský náčiní za 300 v tom samym krámu. Moc jsem se bavil, moc moc.

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House se jen tak objevil na české obrazovce. Hned první díl mě naprosto dostal. House je mi nejsympatičtějším chlapem v nějakém seriále poslední doby. Kulhající nešťastná duše, co všechno ví a všechno zná.Skvělý, ironický humor. Vedlejší příběhy seriál jen zpestřují. Je to fajn

Dallas (1978) (seriál)

Džejár Jůjing a Bobby. Tak u toho jsem se každý večer jako malý popadal za břicho. 2 chlapi se předháněli v závodu peněz a žen. Skvělá sága rodu Džejárů :D

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Koukali jsme na to jako malí haranti a už v té době se to mě, snad jako jedinému, nelíbilo. Na můj vkus až příliš nudné, nezajímavé, konec pokaždý stejný a buffy byla ta best. Ale v těch letech se mi tam hrozně páčila Alyson Hannigan. Ta je moc rajcovní pánové.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Jo tahle partička mě dokáže většinou pobavit.Někdy ale koumaj už hrozný blbiny. Vezmou situaci všeobecně považující se za pravdivou a snažej se ji potvrdit či vyvráti. Pány Bořiče vysílají stále na Discovery.

Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)

Nezapomenutelně mi utknul v paměti díl o sázce. Na jedné straně auto pro vítěze, na druhé useknutý prst. Opravdu lehká věc, jen dokázat škrtnout zapalovačem 10x za sebou a pokaždé úspěšně ;)

A-Team (1983) (seriál)

A team patřil k seriálům mého dětství.Patřil a patří.Bohužel ne na prvních pozicích.Ty tvrďáky jsem vskutku měl rád v 10ti letech.Naštěstí jsem to od té doby neviděl, což je jenom dobře.Ještě bych si nyní o nich teď dělal ohrší mínění.

24 hodin (2001) (seriál)

Mám rád příběhy točící se kolem terrorismu.24 hodin mělo nejlepší první řadu.Pak už se mi styl vyprávění tzv. "reálný čas" okoukal stejně jako mistr Bauer.