Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Jak se mi líbila jednička, tak sem nesnášel 2ku. Vůbec se mi nechce věřit, že to režírovali ti samí, co první díl. Ani sem to nedokoukal. Hrozne rychlý střih, ještě horší hudba... příběh, nešlo to ani dokoukat. Statham je kruťák, ale todle je fakt moc... moc velkej shit.

Pozemšťan (2007)

Naprostý HOVNOFILM. Pardón, ale jinak to nazvat nejde. Film se mě snaží nasměrovat k tomu, ať se zamyslím nad tím, zda-li ta guma mluví pravdu. Hmmm, ale já tomu uvěřím už ze začátku (je to sci-fi ne) a zbytek filmu tam jen tlachaj a tlachaj....NUDA. Ani žádný visuální okénko do jeho minulosti.... nic. A PREJ "ORIGINÁLNÍ NÁPAD" hahahahhahah. O podobném člověku, který nestárne sem čet super román (cca 600 stran). Od minulosti po cestování do vesmíru a uplně mega příběh a pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Film byla fraška s ani špetkou nápadu.Ani fnň. Ani ň. Ani ´. CHce se mi křičet, vykřičet tendle film zpátky do řitě těm lidem, co ho ukuchtili. Tak ubohý. Nevěřil jsem vlastním očím. A NECHÁPU VAŠE HODNOCENÍ ...................................................................................................................................................PO LETECH : Musel jsem být evidentě pořádně naštvanej :D ale pamatuju si, že se mi to docela líbilo jako komorní filmík, ale když jsem si četl přehnaně positivní reakce, nejspíš jsem vybouchl :)

May (2002)

Naprosto chápu lidi, kterým May přišla divná, morbidní a nepovedená. Mě naprosto pohltila. Je to velmi osobitý snímek a né každému se bude líbit. Je pro lidi se silnějším žaludkem, se smyslem pro černý humor a pro samotáře. Nejspíš jsem se vcítil do May až moc a jsem tomu jenom rád. Film jsem si vychutnal. OST jednou za čas vytáhnu na světlo... je to moc povedená hudbička.

Ve stínu Beethovena (2006)

Jestli si chcete poslechnout Beethovena, udělejte to jinak než slédnutím tohoto filmu. Nebylo to až tak špatné, ale nepřinášelo to nic nového o životě Beethovena. Byl v tom vtip, poslech Beethovena, vtip, koncert Beethovena, nuda a Beethovenův koncert. Dal bych ***** jednalo by se pouze o hudbu. Špatně zpracovaný film.

Zodiac (2007)

Zodiaca jsem shlédl zhruba před měsícem. Bohužel si z něj nepamatuji ani fň. Vím, že bych měl komentovat zpracování filmu, jak na mě působil a tak, jenže já si ani nedokážu vzpomenout na nic, opravdu na nic, až na to, že se mi to celkem líbilo. Toliko má vzpomínka.

Renesance (2006)

Renesance je moc líbivě vykreslený film, který boduje hlavně svým příběhem z blízké budoucnosti o pudu chtít být nesmrtelný a jaké následky by to mělo. Já jsem bohužel očekával mnohem více akčních sekvencí. Příběh, ač mně se v podstatě moc líbí a mám rád přesně takové zápletky, mě vůbec nevtáhl do sebe. Nevím čím to, jestli těmi dlouhými dialogy, nebo nepříliš vyvedenou hudbou. V půlce jsem se už velmi nudil a na dřevěných "sedačkách" ve Světozoru jsem se modlil, aby moje zadnice taky nezdřevěněla. Naštěstí zakončení filmu nebylo špatné, pousmál jsem se, rychle jsem vstal a pelášil domu.

Sunshine (2007)

NE, ne, ne, ne, ne, a ne. Jakmile přišlo Sunshine na česká plátna, všude se o něm mluvilo v superlativech. Poslouchal jsem pořad v nejmenovaném rádiu "odvážné palce" a doslechl jsem se, jaká se to na nás valí revoluce, že pan Boyle tady vytvořil novou kultovní záležitost. No, copak jsem asi udělal. Ano, vyrazil jsem na to s megaočekáváním do kina a ano, opravdu, první polovina filmu byla přesně taková, jakou jsem si ji představoval. Krásně vypravovaný příběh. Dokonalé audiovizuální zpracování, oprava poškozeného pláště, prostě nádhera. Ta atmosféra. Slast. A pak to přišlo, po kontaktu s minulou výpravou, se začalo vyvražďovat. Nemělo to ale pražádný smysl, byl to hrozný chaos. Narozdíl od "horizontu události", tam měl chaos svůj řád, jenže v Sunshine jsem se to jen snažil přetrpět a těšil jsem se na závěrečnou explozi. Ano a co přišlo? Přišlo velký kulový. Velká škoda jak pan Boyle tentokrát potopil tak ambiciózní projekt. Dal bych 50%, ale za to zklamání... palec dolu.

Warholka (2006) odpad!

Mohlo se to jmenovat třeba "Mistr nudy", nebo "Dekujeme, že nespíte". nebo třeba "Nechoď na mě". Má přítelkyně má ráda filmy o umění. Což o to, já také (Friduča např.), tak jsem jí chtěl udělat radost a šli jsme na Warhola. Jejich život byl zajímavý, chtěl jsem se něco dozvědět o nich a o jejich dílech a zjistil jsem jen to, že točili ujetý filmy a fetovali. O nějakých obrazech nepadla snad ani zmínka. Jeden z nejhorších filmů roku. Dal bych 1*, ale nejde to. Pan Hickenlooper mě neprávem vytáhnul do kina na jeho ztvárněnou nudu. Ano, ten film byl o ničem. Na konci filmu jsem si říkal, jestli tento film náhodou nenatočil Warhole.