Beznaděj (2006) (TV film)

První polovina filmy byla opravdu zdařilá, ale jak ze scény zmizí Ron Perlman film ztrací napětí a řidne do naprostého béčka..

Zdrojový kód (2011)

Důmyslné sci-fi za málo peněz, kterému chybělo větší spádovost děje, který mohl být o něco málo bohatější, ale i tak velice příjemné překvapení..

X-Men: První třída (2011)

Michael Fassbender, jako Magneto je opravdu zdařilým vystoupením..hlavně, když řeže nácky :D a McAvoy tradičně skvělý..těším se na dalšího Vaughna i když tenhle film mu lehce vylepšilo herecké obsazení!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Abych řekl pravdu tak, jako celek je Harry Potter velice zdařilá knižní adaptace, ale u posledních dvou dílu šlo jen o to vyždímat co nejvíc kaček na úkor filmu, smůla..od poslední části jsem čekal zdařilejší film po emoční stránce..Budu se opět opakovat, že jedničky a nuly opravdu nestačí, když je příběh nezvládnutý mix čeho si, co možná nešlo udělat v jednom filmu, ale dějově lépe vyvážit určitě šlo..ohodnocení možná zvednu, až si poslechnu anglický originál..český dabing byl opravdu nepovedený..závěr snad jen říct, že když už se měli jedničky a nuly použít tak to stálo pěkně za prd viz. postaršení herecké trojice na konci filmu :D

Forrest Gump (1994)

,,JEDNOU U NÁS BYDLEL TAKOVEJ CHLÁPEK, ŘÍKALI MU KRÁL" Dobrodružství,láska,akce, humor a hlavně best songy z dob minulých..žádný film tak citově neprožívám, jako tenhle..Zemeckis stvořil svoje vrcholné dílo, které i přes svojí délku nenudí ani vteřinu..filmový skvost a pro mě s Pulp Fiction nejlepší snímky co znám!!!

Mission Zero (2007)

Menší reklama na Lamborghini, ale Uma je Uma :D

Rango (2011)

Velice povedený animák příběh sice dost čitelný, ale ty postavičky a hlavní představitel Rango opravdu stojí za to..krásně propracované!!!

Insidious (2010)

Normálně bych dal jen tři hvězdy, ale tenhle horor mě po dlouhé době docela uspokojil dobře budovanou atmosférou a astralní cestování je něco o co jsem se v minulosti zajímal a mohu potvrdit, že to opravdu funguje..možná proto mi tenhle film naháněl husí kůži lépe než ostatní..

Sucker Punch (2011)

Vizuální onanie Zacka Snydera se slibným soundtrackem..o to horším scénářem!!!

Časové pásmo bylo změněno