Hunger Games (2012)

Běžící muž natočený jako film pro děti, ale děti by se na to vůbec neměli koukat. (obzvláště ty v USA)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Proč jednu pidi dětskou knížečku museli natáhnout na tři filmy??? Obrazově fajn, ale stejně bych uvítal ztvárnění Del Tora, Jackson už mě ničím novým nepřekvapil..

Pí a jeho život (2012)

Duchovně vizuální pecka, kterou doporučuji jedině ve 3D..na délku filmu musím říct, že mě to ani minutu nenudilo!

Zabiják Joe (2011)

Bobr, krev a bobr od krve..film, jakoby natočil kříženec mezi Lars von Trierem a Quentinem Tarantinem..necenzurované, brutální žně s fantastickým slizákem Matthew McBlabla a oduchovněle provokativní pannou (aspoň do půlky filmu) Juno Temple..určitě něco na co bude dlouho vzpomínat, ale nevím jestli v dobrém:)

Temný rytíř povstal (2012)

Epické, překvapující, důstojné finále, kterému do dokonalosti chybí vypustit posledních deset minut pro případné pokračovatele..škoda málem to bylo za pět hvězdiček, ale i tak děkuji pane Nolan, díky vám si zas přeji pod stromečkem převlek netopýra :)

J. Edgar (2011)

Clintova režije je opět na jedničku, ale mám takový pocit, že zaostával scénář, který z tak bohatého života J. Edgara Hoovera vybral opravdu je třešničku na dortu což byla obrovská škoda..Clint nemá v poslední době štěstí jeho filmy postrádají něco co vás chytne za prdel..

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Po vizuální stránce velice povedené, jak jsem si to od Finchera představoval, ale nic víc tam ze sebe nevydal..jednu chvilku mi přišlo, že naprosto kopíruje švédskou verzi, která je mi i teď bližší..čekal jsem, že si to víc poupraví a zdepresivní škoda tohle nové zpracování neni špatný film, ale raděj ať David točí novou vlastní látku..

Věc: Počátek (2011)

Přišlo mi to, jako jednička v lepším kabátě..vůbec žádné překvapení!