Beznaděj (2006) (TV film)

První polovina filmy byla opravdu zdařilá, ale jak ze scény zmizí Ron Perlman film ztrací napětí a řidne do naprostého béčka..

Zdrojový kód (2011)

Důmyslné sci-fi za málo peněz, kterému chybělo větší spádovost děje, který mohl být o něco málo bohatější, ale i tak velice příjemné překvapení..

X-Men: První třída (2011)

Michael Fassbender, jako Magneto je opravdu zdařilým vystoupením..hlavně, když řeže nácky :D a McAvoy tradičně skvělý..těším se na dalšího Vaughna i když tenhle film mu lehce vylepšilo herecké obsazení!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Abych řekl pravdu tak, jako celek je Harry Potter velice zdařilá knižní adaptace, ale u posledních dvou dílu šlo jen o to vyždímat co nejvíc kaček na úkor filmu, smůla..od poslední části jsem čekal zdařilejší film po emoční stránce..Budu se opět opakovat, že jedničky a nuly opravdu nestačí, když je příběh nezvládnutý mix čeho si, co možná nešlo udělat v jednom filmu, ale dějově lépe vyvážit určitě šlo..ohodnocení možná zvednu, až si poslechnu anglický originál..český dabing byl opravdu nepovedený..závěr snad jen říct, že když už se měli jedničky a nuly použít tak to stálo pěkně za prd viz. postaršení herecké trojice na konci filmu :D

Forrest Gump (1994)

,,JEDNOU U NÁS BYDLEL TAKOVEJ CHLÁPEK, ŘÍKALI MU KRÁL" Dobrodružství,láska,akce, humor a hlavně best songy z dob minulých..žádný film tak citově neprožívám, jako tenhle..Zemeckis stvořil svoje vrcholné dílo, které i přes svojí délku nenudí ani vteřinu..filmový skvost a pro mě s Pulp Fiction nejlepší snímky co znám!!!

Mission Zero (2007)

Menší reklama na Lamborghini, ale Uma je Uma :D

Rango (2011)

Velice povedený animák příběh sice dost čitelný, ale ty postavičky a hlavní představitel Rango opravdu stojí za to..krásně propracované!!!

Insidious (2010)

Normálně bych dal jen tři hvězdy, ale tenhle horor mě po dlouhé době docela uspokojil dobře budovanou atmosférou a astralní cestování je něco o co jsem se v minulosti zajímal a mohu potvrdit, že to opravdu funguje..možná proto mi tenhle film naháněl husí kůži lépe než ostatní..

Sucker Punch (2011)

Vizuální onanie Zacka Snydera se slibným soundtrackem..o to horším scénářem!!!