Hon na čarodějnice (2011)

Začátek filmu byl pro mě opravdu příjemné překvapení..scéna na mostě docela slušný úvod :) a průběh nenudil ba opravdu příjemně vyvracel to, že půjde o naprostou blbost, ale trapně nepromyšlené finále, které se spokojilo s digitálním ďáblem a zombie mnichy mě zase vrátilo nohama na zem..máme tu co dočinění s béčkovou fantasy, které pro postup do výšší kategorie chybělo docela málo, ale co čekat od Cage, který se spokojí s kde čím..velká škoda, že se téhle kurýrní služby na čarodějnice nechopil někdo jiný..

Město (2010)

Kvalitní gangsterské drama, kterému chybí lepší emociálně propracovaný děj..snad kdyby se takového materiálu chopil Scorsese nebo Mann byl by to skvost, ale i tak smekám Affleck opět nezklamal a naservíroval film s kvalitnímy hereckými výkony ( Jeremy Renner) zabalený do autenticky vypadajících záběrů. Po zhlédnutí nastává jen otázka zda umí Affleck taky něco jiného nebo nám za rok či dva naservíruje zase něco podobného.

Kafe a cigára (2003)

Kafe a cigára film, který má úžasnou atmosféru..ruku na srdce kdo si hned nechtěl dát kafe a cigaretku..mihnou se tu skvělé herecké stálice, jako Steve Buscemi, Bill Murray, Alfred Molina..ovšem jen dva příběhy mě chytly i debatou a to Bratranci a Sestřenice, kde bych vyzdvyhl výkon mé oblíbenkyně Cate Blanchet..film od režiséra pro režiséra!

Život po životě (2010)

Poctivě zrežírovaný film, který bohužel dějově zklame ty, kteří od něho čekají buď duchařský horor nebo zápletku ve stylu Šestého smyslu. Tři kvalitní lidské příběhy. Tři postavy zahrány výbornými herci, kterým smrt a otázka co po ní, nějakým způsobem ovlivnila život a to vše vyobrazeno v realistickém pojetí bez přikrášlení a přehnaných tajuplných scén.

Český lev 2010 (2011) (pořad)

Svižný a nenudící večer okořeněn sympatickým výkonem Honzy Budaře..

U2 3D (2007) (koncert)

Nejsem fanda U2, ale jejich hudba mi nějak nevadí a první takový koncert ve 3D..no byl jsem prostě zvědavý! Hudební zážitek to byl super..3D efekty pochvilce omrzely, ale za ojedinělý projekt musím dát 4 hvězdy na živo to je prostě něco jiného v kině každý sedí jak pecka, ale semnou to docela třáslo :)

Den D (2008) (pořad)

Nápaditý pořad a na české scéně rozhodně unikátní projekt. Po delší době se v televizi dá na něco koukat.

Jackass 3 (2010)

Nechápu, jak se mohli tihle lidi dožít třetího pokračování, které mě osnilo asi nejméně, ale pořádně jsem se nasmál to ano..chodící urny potřetí!!!

Jackass: Film (2002)

Banda, která jde prostě do všeho po hlavě bez pudu sebezáchovy své nebo lidí kolem nich.. dívat se na to zábava, smích a humus..dělat to vrchol debility nebo ne? My name is Johnny Knoxvill :)

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Výborná divadelní hra, která stojí na skvěle hrající Báře Hrzánové a co teprve ty hlášky :) děkuju, ještě nemám hlad, ty kurvo..a nejlepší je hledání partizánů to je fakt mazec..na tv záznamy divadelních představení moc nejsem divadlo to se musí vidět na živo, ale opravdu příjemné překvapení!