Občanský průkaz (2010)

Po delší době odpočinek a pohodová zábava s českou komedií a nevadí, že se to zase točí kolem těch posranejch komárů, aspoň lidi nezapomenou! Já kdybych v té době byl..tak už bych nebyl.. Peace:)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Velký obdiv, nostalgie a hlavně zábava, která nezmizí ani po x sériích..ne nadarmo v south parku používají větu ,,Tohle už bylo v Simpsonech"!!! A závěrem hádanka ,, je to žluté a běží to o půl jedenácté?" prima cool :D

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

BAZINGA!!! Sheldon rulezz!!! bezesporu super úžasná zábava pro kterou musíte mít jisté vědění v oblasti komixů, sci-fi žánrů a kvantové fyziky:D v dabingu nesledovat 50% úspěchu Sheldona rozebrat vaše bránice je v jeho stylu vyjadřovaní, které nedokáže nikdo napodobit!!!

Černá labuť (2010)

Balet v podání Derrena Aronofského, jako psycho thriller s neuvěřitelně úžasným výkonem herců nad kterými září Natalie Portman ( jeden z nejúžasnějších ženských hereckých výkonů co jsem kdy viděl). Pak, že balet je nuda :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Daniel Yates je vrahem celého Harryho Pottera..na kamerové obrazy a to, že filmy rostly s divákem od pohádky k horroru nelze nic vytknout..ale ale ale..vynechaní naprosto v knize pro mě super bitvy v Princi dvojí krve a rozdělení Relikvie na dvě části jen kvůli tomu, aby hoši z Hollywoodu měli krásný vánoční premie mě fakt s..re!!! Ten film na tom tak trpí je zbytečně natahovaný o naprosto zbytečné scény a ztrácí postupem času kouzlu slibně rozjetého záčátku až vás uplně unudí a že si nakonec pobrečíme to to fakt nezachraní..dost se mi líbila poznámka jednoho z uživatelů, který film přirovnal ke zkrocené hoře stan, vyznání lásky, stan, stan :D a do kina mě na Pottera už stejně nikdo nedostane, protože byvají plná Potterfilů, kteří vám stejně všechno vykecají dřív než se to stane..a tomu frajerovy co seděl za mnou bych nejraději nastrkal postupně celou dvdíčkovou edici Harryho Pottera do konečníku( on jí tam beztak měl) a na tričko bych mu nechal napsat pozor obsahuji SPOILER!!! Tři hvězdy za slibný začátek, temnou atmosféru a úžasně vykreslenou pohádku o Relikviích smrti.