Zmizelá (2014)

Muj salek kavy! Obcas trochu zdlouhavy, ale jinak? Perfektni!

Hlava rodiny (2014) (pořad)

Za me skvely napad! Bavi!

Nejvyšší nabídka (2013)

Po tomdle filmu jsem mela jen chut se zachumlat do postele, nepotkavat lidi a byt v depresi do jaky me tento film dostal. Vic takovydlech filmu prosim!

Zmizení (2013)

Prave jsem prisla z kina a jsem emocne vycucla. Stale musim premyslet nad tim, ze takovy skvely herecky vykon, jaky podal Hugh Jackman, proziva nekolik rodicu denne po celem svete. Kdyby tu bylo 10 hvezdicek, tak dam 10. Nemam slov, proste uzasny se vsim vsudy.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Tak slovenskej farmar je vetsi narez nez ten ceskej :D nikdy nezklame! haha

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Vsechno spatne a Abraham Lincoln se musi obracet v hrobe za tudle saskarnu...V deji se mi spatne orientovalo a vubec me to nebavilo...bohuzel jsem na to musela jit, protoze ve Spanelsku nic jineho v anglictine nedavali...

Drive (2011)

no, co rict..asi jen to, ze me to nijak nenadchlo...mozna kdybych to videla v kine, tak by to udelalo lepsi dojem..

Nedotknutelní (2011)

Krasnejsi film jsem uz dlouho nevidela. Nemam slov.

Kosmetička a zvíře (1997)

Jestli je neco, co opravdu nesnasim, tak to, kdyz z Evropy delaji Americani misto, kde zijeme vsichni pod vladou novodobych Stalinu a mame tu vsude komunismus. Tendle stat, kde hraje internacionala, dokumenty se pisi v cestine a jinak to tam vypada jako na Ukrajine, me opravdu nenadchl. Naopak me to spise urazi.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Misko je TOP! U tydle reality show jsem se smala jak blazen, tleskala nebo jsem si dokonce tukala na celo. Uz dlouho me nic tak nepobavilo jako todle. Kdyz delali konkurz, tak podle me musela byt podminka mit IQ jako delfin, jinak si to nedokazu vysvetlit. Pokud mate spoustu volneho casu a chut videt co ste opravdu jeste nevideli, zkouknete tudle reality show! Neni co dal dodat..snad jen - hezkou zabavu :)