Mentalista (2008) (seriál)

Patrick je moje nova zavislost..!

Expozitura (2009) (seriál)

Beru to podle toho, ze to je cesky serial a po vsech tech Pojistovnach stesti, Ruzovych zahradach, Ulicich a nedej boze Kriminalkach Andel, je todle konecne serial, na ktery se rada podivam. Na nase pomery je to skvele natoceny a ma to nejaky spad. Jediny co bych vynechala je ten soukromy pribeh policistky, ktery se tam tahne v pozadi..Slabsi 4 *

Zdrojový kód (2011)

Tendle film me naprosto dostal. Pri opakovane scene ve vlaku jsem pomalu ani nedychala a na konci jsem uronila i slzu, tudiz film z meho pohledu splnil to co mel.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Od tydle komedie jsem cekala trochu neco vic, protoze me trailer naprosto nadchnul. Film se na muj vkus dost tahnul, ale vzdy nastesti prisla scena, ktera situaci zachranila. Bavila jsem se, ale nebylo to nic, z ceho bych byla ultra nadsena.

Zrození Planety opic (2011)

Na tendle film jsem byla maximalne natesena a nutno rici, ze me skoro vubec nezklamal. Dockala jsem se sveho ocekavani. Ztvarneni opic a jejich inteligence me fascinovala a desila zaroven. Jedine za co ubiram hvezdicku, je konec. Cekala jsem neco vic.

Jak vycvičit draka (2010)

U tohodle filmu jsem se promenila v 6ti letou holcicku, ktera se slzami v ocich prosi rodice o draka. Uz dlouho jsem nevidela tak krasnou pohadku. Nemam co vic dodat. Proste jsem se zamilovala do toho cernyho stvoreni s nadhernyma ocima.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Jedna z mych nejoblibenejsich show. Ty lidi me proste bavi! :)

Mladší o pár let (2010) (pořad)

Davam tolik hvezdicek kvuli tomu, ze se nekdo snazi pomoci lidem i takovymto zpusobem. Neni to zadnej novej napad, ale ocenit to musim. Rada vidim, ze jsou lidi znova stastni.

Rok jedna (2009)

I pres slabe hodnoceni, jsem se hodne bavila.