Fešák Hubert (1984)

stojí za podívání, hbed se k němu asi nevrátím, ale nenudil jsem se... Heřmánek je v pohodě a žižkovského frajera hraje věrohodně...

Kurz negativního myšlení (2006)

nijak mne film nezaujal, docela plus je krátká stopáž filmu. i když je psán žánr komedie/drama usmál sem se asi jen dvakrát, jednou během filmu a podruhé když skončil...

Katyň (2007)

stojí za shlédnutí, Wajda se s látkou dobře popral, původně jsem měl strach, že film bude pouze a jenom o masakru důstojníků, a to by bylo dost prvoplánové a hlavně težce dívatelné. Výborná kamera a opravdu strhující závěr, po dlouhé době nikdo se v kině nezvedl před skončením závěrečnýcg titulků.

Gejša (2005)

pěkné, i když dle mého příliš dlouhé, nádherná výprava, především kostýmy

Pokoj 1408 (2007)

rozhodně nadprůměrný horor, který nesází jenom na nechutné detailní scény vyhřezlých střev a podobně. A ten kdo stojí o horory s ječícími blondýnami ať si ubere hvězdu.

Dexter (2006) (seriál)

tak tohle je opravdu seroál který za to stojí. Dexter používá opravdu pěkný černý humor. Nicméně musel jsem si chvilku zvykat že celkem sympatický hrdina je masový vrah a já mu v tom místama fandím :-) no občas u toho jím což nedoporučuju slabším povahám... přece jen je to tak trochu sado seriál :-)

Poslední vlak (2003)

film rozhodně není nějaký extra zázrak, ale mně se líbil, sice některé pasáže jsou poravdu zbytečně rozplizlé a nudné, ale podívat se na to dá a hvězda navíc je potom za nádherný obrněný vlak, který se opravdu vidí jen v málo filmech... a postava Dřevorubce se mi vcelku taky zamlouvala

Stíhači, na start! (1976)

skvělý film o letcích, jež ví že podle statistických údajů jizbývájen pár dní, o maldých klcích, kteří mnohdy an nestihli dospět. Výborný výkon McDowella, jeho major Gresham je opravdu skvělý, jako veltel, který po několika bojových akcích nemá komu velet a jako náhradu dostane další zobáky, ketří ještě pomalu neumí ani přistávat natož bojovat... nehledě na to že v takovém žebřiňáku s křídlama bych se tak akorát proje po letišti ale rozhodně bych s tím nechtěl byt víc než metr nad zemí :-)

Neporažená armáda (1938)

kvůli skvělým záběrům z vojenské akademie v Hranicích a spoustě nekde jinde nepublikovaných záběrů ze cvičení.... kvůli rychlosti natáčení dokonce neuberu hvězdy za naprosto strašný scénář a přímmo pekelné scény na rozkvetlé louce :-)