• Fantasy

Život a doba soudce A. K. - Osamělost (2014) (epizoda)

Líbí se mi projev pana Švehlíka i zasvěcení diváka do soudních procesů. Prolínání mezi životem soukromým a pracovním zde bylo dobře vystihnuto.

Život a doba soudce A. K. - Luketka (2014) (epizoda)

Život a doba soudce A. K. - Diskrétní odpad (2014) (epizoda)

Život a doba soudce A. K. - Střelec (2014) (epizoda)

Život a doba soudce A. K. - Válka pokračuje (2014) (epizoda)

Život a doba soudce A. K. - Rodina (2014) (epizoda)

Život a doba soudce A. K. - Odlišnost (2014) (epizoda)