• Fantasy

Čokoláda (2000)

Krásný milý film s pozitivním koncem si vždy ráda pustím. Tento navíc plný čokolády a hudby, skvělých herců a nádherného prostředí, musím hodnotit nanejvýš pozitivně.

Růžový panter 2 (2009)

Tento film není dělaný pro nominaci, ale pro zasmání. Proto, že svůj úkol splnil, nemůžu dát méně než čtyři hvězdičky, protože jsem se smála od začátku do konce.

Růžový panter (2006)

Romeo a Julie (1968)

Jedna z nejlepších Shakespearových adaptací vůbec, s poutavým zpracováním, hezkými, sympatickými a skvěle se do filmu hodícími herci mě uchvátila.

Hledání Země Nezemě (2004)

Krásné příběhem, každým slovem, pohybem, každou větou. Vynikající obsazení a epochální příběh udělaly z tohoto filmu tak pěknou a dojemnou podívanou, která rozpláče i balvan.

Hamlet (1996)

Musím říct, že navzdory vysokému hodnocení mě film zklamal. Ne, že by nebyl hodně podobný Shakespearově hře. To sice ano, přesto mi tam stále něco vadilo. Myslím, že Hamlet nebyl zahraný dobře a herec, jenž ho ztvárňoval se ne něj vůbec nehodil a nevěřila jsem mu to. Také prostředí, v němž se příběh odehrával mi do filmu vůbec nesedělo. Prostě se to nehodilo dohromady. Docela mě to mrzí, protože toto ztvárnění mělo náběh na velice dobrý film, ale kulisy, herecké výkony, herci samotní, i to, jak byl příběh pojatý mi nepřipadalo, že se do filmu hodí.

MXP: Mimořádně extrémní primát (2002)

Je mi docela líto toho nízkého hodnocení, protože je to velmi milý film s velmi milou opicí v hlavní roli a velmi milými vedlejšími postavami, který možná scénářem ani efekty nepředčí ostatní filmy, o to více je ale přirozenější a milejší. Pro mě je to film mého dětství, který mě inspiroval a na nějž si stále někdy vzpomenu.

VIP 2 - Jack se vrací (2001)

Je mi fakt líto toho nízkého hodnocení, protože je to velmi milý film s velmi milou opicí v hlavní roli a velmi milými vedlejšími postavami, který možná scénářem ani efekty nepředčí ostatní filmy, o to více je ale přirozenější a milejší. Pro mě je to film mého dětství, který mě inspiroval a na nějž si stále někdy vzpomenu.

VIP: Velmi inteligentní primát (2000)

Ant-Man (2015)

Svou originalitou rozhodně předčí všechny ostatní Marvel filmy. Vtipné momenty, které dokreslují velkolepou podívanou mě nutily smát se od začátku až do konce a sympatický hlavní hrdina s partou kamarádů, kteří filmu svými komickými kousky dodávali film, se do filmu dokonale hodili. Jenom mikáda bych zakázala pod nějakým velmi vynalézavým trestem, žádný mě teď nenapadá.