Plechová kavalerie (1979) (seriál) odpad!

Seriál, který je naprosto zbytečný, ale co už, že jo. Odpad

Muž na radnici (1976) (seriál) odpad!

Hodně dobře Tsunami_X. 5 anti stárz

Okres na severu (1981) (seriál) odpad!

To byl ale hodnej pán, ten tajemník, co? A skvělej, bezchybnej, a když nějakou udělal, hned to všichni věděli, protože se jim omluvil... Vskutku "nenasírací" seriál v době, kdy to bylo všechno přesně naopak. sorry.

Ve znamení Merkura (1978) (seriál) odpad!

Kdyby to nebylo myšleno vážně, je to na 4,5 :). Takhle odpad.

Lovci hlav (2011)

Jen teď teda jako nevím, co na tom chtěj Amíci remakeovat... Syrové, profesionální, a navíc se i zasmějete. 5*, a dost si Lovci řekli o nejlepší akčňák roku 2011.

The King of Kong (2007)

Dyk předmětu počítačové hry jako nové médium. Nebýt nich, připadal bych si jako člověk, který ztrácí až moc času u (starých) her. Nenenenene. Je to všecko jinak. "Je zajímavé, že kvůli zápisu do Guinessovy knihy rekordů tolik lidí zničí svůj život." Fajv Stárz.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Jako je to dost nešťastná vyhrádačka několika sci-fi a The Incredibles. Na druhou stranu na jízdu v Studentovi do Brna ideální volba. Neurazí, ale taky rychle zapomenete. Protože splňuje všechny čtyři kolonky v žánrovém zařazení, přeci jen se dostane kousek nad průměr. 4*

Tintinova dobrodružství (2011)

Jedno tam je, co mi vadilo natolik, že nemůžu dát víc. Filuta. Jako tuším, že i Hergé stylizoval Filutu jako machra. Ale tohle je vážně moc. Bohužel jsem to viděl v kině, kde to nešlo jinak než dabovaně. To jsem si zasejc chtěl poslechnout tu krásnou anglickou angličtinu. Leč, musím počkat na domácí produkci. A taky, abych trochu souhlasil s Tetsuem, zřejmě to doma nebude takový problém, bo 3D není zas až tak počeba. 4*

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Je to trošku poplatný místu vzniku (pražské interiéry v amerických epizodách apod.), přesto se podařilo dosáhnout skutečné autenticity. 5*