Bahno z Mississippi (2012)

Mud....to je film o hledání romantiky na špinavém jihu USA.

Útok na Wall Street (2013)

Kolísavá, ale Uweho ob pár filmů se zvyšující kvalita, je zarážející. Tohle syrové, sociální drama o dnešní finanční manipulaci a moci systému je dost pohlcující. Drtivě nekonvenční konec kupodivu potěší. Fakt se mi ten film líbil.

Přizdis*áči (2011)

Ani nevím kolikrát jsem si u toho řekl: "Bože, to je hovadina!". Ale nutno přiznat, párkrát jsem se zasmál. Ti jantaři si natáčení zjevně užívali a proto je to místy fakt sranda. Ale většinou bohužel ne. Taky nutno dotat, že poměr kozy-ptáci, je nevyvážený asi 0 ku 4. To je trošku ujetý.

Návrat draka (2004)

Nenáročná komedie plná sympatických herců, obohacená trochou špatně přehledné akce. Ale párkrát jsem se od srdce zasmál.

Nádherné bytosti (2013)

Vím, že konec mi přišel odfláknutý. Vím, že hlavní mužská postava není bůhvíjaký herec. Vím, že to nebylo nijak skvěle natočené, takový solidní průměr. A přece....mě to hrozně chytlo. Možná hlavně díky Alice Englert, ta holka mě uhranula.

Cai shen ke zhan (2011)

Člověk jako já, tedy ten, který sjíždí kung-fu filmy po desítkách, musí docenit tuto originální a opravdu vtipnou taškařici. Nechybí tu ani dobrá akce, ani šílený humor. Herci si role užívají a režisér má poměrně jistou ruku, takže nevidím důvod ten film zatratit, vzhledem k tomu, že jsem se opravdu skvěle pobavil a od srdce zasmál.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Tragikomedie jedoucí na plné koule. Výjimečně skvělý německý film. Vyjímečně chytlavý humor. Vyjímečný...

Nevědomí (2013)

Ten konec byl famózní. Celej film byl fantastickej. Masakr. Olga je kočka a Cruise na to pořád má.

Podfukáři (2013)

Parádní šou. Kouzelníci za kamerou i před kamerou. Mark Ruffalo opět hází šarmem na všechny strany. Kouzelníci jsou opravdu parádní a s troškou vtipu je tu překvapení letošního léta. Bravo!