Válka Bohů (2011)

Pěkné spojení legendy o Theseusovi a Minotaurovi. Stylizace super a kdyby byl i Snyder, bylo by to v červeném.

Noc hrůzy (2011)

Víc vtipu a dal bych tomu plnej.

Vyměřený čas (2011)

Ačkoli kopírující, ačkoli v druhé polovině vyprávějící ohraný příběh, základním kamenem je tento snímek tolik originální, že mu ty ostatní drobné chyby odpustíte. Justin je vynikající herec, Amanda je překrásná, Cillian je prostě super.

Pařba v Bangkoku (2011)

Další šílená jízda vymyšlená velice dobře. Mazec!!!!

Jonesovi (2009)

Jonesovi, to je dokonalý film o lidské závislosti na závisti a ikonismu. Příběh na téma "Já mám, ty chceš!" Ono je to trochu i o lidské hlouposti a důstojnosti. Mě se to hodně líbilo, i přirozené plynutí a nenásilné herectví Davida Duchovny a Demi Moore.

Wrestler (2008)

Famózní film. Aronofsky je frajer.

Warrior (2011)

Dnes 11. prosince 2011 měním svou Top10 nejoblíbenějších filmů. Mrazilo mě v zádech a vytryskly mi slzy. Úžasný film !!!!!!!!! I kdyby to mělo být jen kvůli tomu konci. Všechny běsy, všechno zlo, nevraživost i láska v jediném finálovém zápase. V jednom z mála filmů, který má velkou duši i přes minimum parády. Vřele doporučuji tento film každému. A směju se Oscarům. Už v minulých letech jsem pozoroval jak ceny akademie dostávají většinou nesprávné filmy a nesprávní herci. Tento film měl jedinou nominaci, a ani tu výborný Nick Nolte neproměnil. Od teď uznávám jen své ceny. Ceny filmů opravdových a plných.

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Zdejší hodnocení mě odhánělo. Ale musím říct, že jsem se bavil dobře, Sudán byl vynikající, Anglie nuda. Tak nebo tak, Čtyři pírka, čtyři hvězdy.

Tupíři (2010)

Místy dobré vtípky, ale jinak staví na ohraných a viděných věcech.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velice zajímavý film. Ukazuje spoustu tajných, vztahových zákoutí. Rozhodně stojí za shlédnutí.