Summer (2008)

Silné, silné. Skotský ztroskotanec z maloměsta hodnotící svůj život. Funguje to nádherně jako zrcadlo doby. Vyvolává otázky na kolik nás při dospívání determinuje prostředí, na kolik geny a co je dílem náhody? A je to vlastně všechno důležité? Minispoiler: Tak 70% použitých slov jsou vulgarismy, ale to je naprosto vpořádku. Drsný sever Anglie, drsné podmínky a omezené možnosti prostě Shakespeara nezplodí. A je velmi lyrický film, děje tu moc nepohledáš.

Kmeny - Hackeři (2015) (epizoda)

Spoiler: Uvidíte jen geeknerdy, žádné hackery

Kung Fury (2015)

Výborný crowdfundingový kousek, parodující americké 80's filmy. Neříkám, že se povedlo vše, ale dlouho jsem se u filmu tak nenasmál. A potavá je zejména arkádovitost celého snímku, která vykouzlí úsměv na tváři nejednoho pařana. K filmu také patří klip True Survivor s Davidem Hajzlhofem.

Young Ones (2014)

Výborný western! Vyprahlá Kalifornie, železný oř a na nebi krouží drony... Indie western, který si razí vlastní cestu a drží falloutovou atmosféru.

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Mezi prvním a druhým Sharkandem je propast v podobě vážnosti filmu. Druhý snímek se pohybuje na hraně 2★ až 3★ ale pevně věřím, že Sharknado 3 to dotáhne na 4★

Drtivý dopad (1998)

O hvězdičku slabší než ve stejném roce uvedený Armageddon. Teď jen nemůžu uvěřit tomu, že jsem upřednostnil Michaela Baye :)

Jezdec v čase (1982)

Céčkový film s céčkovýma hláškama a vším co k céčkům patří. Nediv se csfderům, že se jejich hodnocení tak liší. Buď máš takový filmy rád a vzpomínaš na ně z dětství, jak kolovaly na VHSkách a důležitý bylo jen to, že se něco hýbe na obrazovce, nebo je prostě nenávidíš.

Jízdenka do vesmíru (2006) odpad!

Odpaní odpad. Jedna půlminutková scéna stojí za to, ale promrhat kvůli tomu dalších 88 minut života? Nedělej to. Nekoukej se na to. Nestojí to za to.