Atlas mraků (2012)

Napoprvé *** a půlka * k tomu - měl jsem zmatek v postavách a v tom, jak jsou příběhy propojeny, zkrátka moc informací na mě. Napodruhé je to *****

Elysium (2013)

To tenhle scénář psalo pár zfetovanejch scénáristů s lobotomií?

Šmejdi (2013)

Chybí mi to pohled na akce i ze strany učastníků, kteří si nic nekupují. Vzorek vybraných lidí byl mizerný. V podstatě je to jen o paní, která si nemůže pomoct a nakupuje a nakupuje. Vyjádření pana právníka o nutnosti chránit účastníky akcí legislativně mně dost pohnula žlučí. Jinak je to pěkný pohled na krkavce naší společnosti. *** a 1/2

Hašišbába (2012)

Zapšklá stará babka, která nejde pro rasistickou urážku daleko, jako hlavní protagonistka? Jasně. A funguje to dobře. Jazyk má na můj vkus ostrý zbytečně moc, ale díkybohu není humor vystavěný jen na tomto. Velmi příjemná komedie obsahující sondu do duše žlučovité semetriky určite vykouzlí pár usměvů na tváři.

Horší než smrt (2010)

Nechápu takovýhle remaky.... Původní anglická verze je původní anglická verze.

Supernova (2005) (TV film) odpad!

Teda to je ale hnusnej film...

Než si pro nás přijde (2007)

Nerad bych to srovnával s Klepání na nebeskou bránu, filmy jsou odlišné. Nic neočekávaného se nedozvíte, ale pohladí to po duši... Nicholson a Freeman opět předvádějí své výborné výkony.

Poslední minuty na Zemi (2011) (TV film)

Na televizní film to není špatné, efekty jsou levnější, ale hlavně jde o to, že to není taková tragédie, jako podobné filmy. První půlka není slabá, ta druhá už je horší. Zdálo se mi ale, že překlad je značně zpackaný, takže by to asi chtělo vidět bez dabingu.