Avatar: The Way of Water (2022)

192 minut je opravdu hodně a posledních 30 minut dýchacích cvičení na to aby někdo vyplaval na hladinu mě opravdu nudilo. Každopádně film jsem viděl ve 3D a opravdu je to velice povedený kousek. Škoda jen že mě ničím nepřekvapil ale jak se říká v jednoduchosti je kouzlo.

Otec (2020)

Film označen titulem drama možná bych přidal i psychologické. Famózní výkon Anthony Hopkinse ale i Olivie Colman mě po dlouhém přemýšlení donutilo změnit hodnocení na plný počet.

Na západní frontě klid (2022)

Knižní předlohu jsem nečetl. Původní film jsem taky neviděl, takže hodnotím čistě na dojmu z filmu. Nevím jestli to je tím, že to vyšlo z továrny Netflixu, nebo někdo udělal fatální chybu ve scénáři. Každopádně ani jedna z postav mě ničím nenadkla. Žalostně slabý výkon hlavního hrdiny Paula (Felix Kammerer) mě spíše uspával a nebýt občasných bojových scén, kde se až moc stříhalo,  tak bych asi usnul. Průměrná zábava 50% a nikdy víc.

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Nechápu že se pod tohle Marvel podepsal a myslím si že tohle není úplně cesta. Každopádně to má 54 minut tak jsem to nějak vydržel. Ale když začala krev stříkat do kamery tak jsem měl chuť to vypnout. 40% celovečerní film by na tom byl asi ještě hůř...

Matrix Resurrections (2021)

Tři díly na něčem děláte a potom uděláte čtvrtý díl  kde to všechno zničíte... 53% naprosto sedí.

Pot a krev (2013)

Obsazení herců ještě nemusí znamenat že to bude úspěšný film. Za mě průměrná zábava.

Experiment Belko (2016)

Nevím proč ale když jsem na to koukal tak jsem si vzpomněl na cs 1.6 a na jeden mod co se jmenoval vězení. Pár vyvolených co se zmocnilo zbraní a udělali z toho pořádný jatka. Konec trochu zklamání. Neříkejte mi že voják co má speciální výcvik by prohrál rvačku s ne moc dobře vybaveným chlápkem. Celkově to nebylo úplně hrozný za mě 60%.

Cherokee Kid (1996) (TV film)

Western 5/10. Komedie 9/10. Takový humor mě opravdu baví a zasmál jsem se jak už dlouho ne. A po příběhové stránce jsem byl taky hodně spokojený. Za mě slušných 70%.

Dokonalý trik (2006)

Super obsazení herců a opravdu povedený příběh. Byl jsem maximálně spokojený.

Pátek třináctého (2009) odpad!

Za hodinu a půl jsem nepochopil motiv proč vraždí. No prostě zklamání.