Normálka (2009) (seriál)

Tvorcovia si ráno šľahli LSD a zapili ho horiacim absynthom. Potom počas dňa robili každodenné stereotypné činnosti, večer spísali čo zažili a nakoniec poslali túto prácu do centrály Cartoon Networku. Tam z toho spravili seriál pre deti.

Ghost Rider 2 (2011)

Film ktorého kamera my spôsobila prudkú bolesť hlavy. Veľmi slabá zápletka a úbohá vizuálna stránka na kvalite nepridávajú. Jediné čo sa ako tak podarilo sú efekt (malé detaily ako bublajúca guma na Ghostovej bunde). 1*

Svět po zániku (2011)

Zaujímavý počin. Keby nebol tak strašne tmavý,keby sa jeho charaktery správali o čosi logickejšie (aj keď ich správanie nieje úplne najdementnejšie aké som videl) a keby tvorcovia pridali zápletke ešte trochu silnejšie základy, mohol to byť veľmi slušný počin. 2* + 1* za finálny úder mačetou

Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

Veľmi originálne dielko s trochou absurdného humoru, vtipnými charaktermi, príjemnou atmosférou a krásnou Shannyn Sossamon .

Obvyklí podezřelí (1995)

Veľmi dobre napísaný thriller s perfektnými hercami. Vadil mi len jediný ale pre mňa závažný fakt a to, že oná prekvapivá pointa nebola až tak prekvapivá, ako mohla byť..

Temné stíny (2012)

Neskutočne premrhaný potenciál interakcie Deppa s "modernou" dobou. Z takého námetu sa dalo vytrieskať komediálne zlato ale Burton nám namiesto skvelej zábavy servíruje nudný chaos. Musím uznať že vizuálna stránka filmu je excelentná, herci sú taktiež výborný ale ten scenár, ten SCENÁR. Otrasný koniec len znásobí trpkú pachuť ktorá vám po filme zostane. 2*

Příběhy z chladírny (2011)

Úžasne milé dielko s geniálnymi dialógmi. Jeden z najlepších krátkometrážnych filmov aký som za dlhú dobu videl.

El páramo (2011)

Pekná obrazová stránka filmu a relatívne dobre zvládnutý koniec nezachráni nepodarenú horrorovú atmosféru. Nuda.

Zátah: Vykoupení (2011)

Nekompromisný film s pravdepodobne najrealistickejšie vyzerajúcimi bitkami aké som kedy videl. Neuveriteľná choreografia a práca kaskadérov. V rámci čistého martial arts žánru je Raid absolútna špička.

Trefa (2011)

Veľmi pomaly plynúci film s noirovým nádychom. Headshot má výbornú atmosféru, no jeho dej je zo začiatku chaotický, pretože nieje rozprávaný chronoligicky a časové línie splývajú dokopy.