Brendan a tajemství Kellsu (2009)

Krásna hudba a animácia. Dej a postavy sú veľmi originálne, pretože filmy z írskej mytológie niesu príliš všedné. Pre zaujímavosť: Secret of Kells sa objavil v rebríčku 25 najlepších animovaných filmov všetkých čias prestížnej stránky rottentomatoes.com.

Kámoš k pohledání (2009)

Veľmi milá a vtipná komédia. Skvelo napísané postavy a životné pravdy robia z tohoto inak nenápadného filmu kvalitnú zábavu.

Vanishing on 7th Street (2010)

Nestrašidelná, sterilná a nudná zlátanina. Nápad je možno originálny ale absolútne nezvládnutý.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Na Blood and Sand to nemá, ale tempo si udržuje stále vynikajúce. Ingrediencie tvrdý sex, otvorené násilie a kopec krvi opäť prítomné.

Black Books (2000) (seriál)

Krásne absurdný humor. Skvelé nápady a nezabudnuteľné postavy. Jediný problém ktorý má tento seriál je to, že je príliš krátky.

Čas na dobrodružství (2010) (seriál)

Neskutočne originálna vec. Vtipné zápletky a absolútne nepredvídateľné pointy.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Vďaka kopcu dobrých hlášok a bitkám som sa neprestal baviť ani na minútu. Šialene veľkolepá animácia.(padajúce budovy, výbuchy alebo len výpary zo zeme). Jedinú výhradu mám, proti trochu pričasto sa opakujúcim flashbackom. 4*

The Nostalgia Critic (2008) (seriál)

Šialený a vtipný prejav kritika zráža jedine fakt, že niekedy vyčíta absolútne triviálne veci, len aby mal materiál. Každopádne vynikajúca zábava na zabitie dlhých chvíľ.

You Know What's Bullshit (2007) (seriál)

Tento seriál rieši absolútne reálne problémy, na ktoré už každý aspoň raz zanadával.