• Fantasy

Hvězdná brána - Časová smyčka (2000) (epizoda)

Epizoda, která má v sobě tu nejzábavnější scénu. Každý zná scénu "to je to, jak hrají golf". Paráda :D

Hvězdná brána - Pátá rasa (1999) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů vůbec. Jen jsem celý seriál čekala, že se seznámíme i s dalšími rasami, které tady uvedli. Takže trochu takové nevyplněné očekávání. I přesto ale nejlepší díl.

Ztracené město Z (2016)

Velká škoda. Film nastavoval velká očekávání, že uvidíme velké dobrodružství a dozvíme se něco z nepoznaného života v Bolívii, bohužel je to jedno velké zklamání. Po první výpravě, si řeknete, jo to bude zajímavý film, přece jen první výprava, zajímavé scény a máme za sebou jen cca 40 min filmu. Bohužel dál je to už jedna velká nuda. Poté co se vrátí z druhé výpravy film už jen tím nejnudnějším způsobem přehrává zbytek života Fawcetta. Opravdu škoda

Dva papežové (2019)

Trailer k filmu nastavuje trochu jiná očekávání, ale i přesto zajímavý film. Je potřeba se připravit na to, že je velmi upovídaný a někdy až nudí. V každém případě dokoukejte do konce protože poslední scéna, kdy se Hopkins a Pryce společně dívají na fotbal je nejlepší.

Král (2019)

Dát plný počet hvězd mi brání především obsazení vedlejší postav. Robert Pattinson je jako pěst na oko a Lily-Rose Depp do filmu vůbec ale vůbec nesedí a jen dokazuje, že díky slavným rodičům může dostávat role ve filmech.

12 let v řetězech (2013)

Instantní Oscar. Silné téma, kupa slavných osobností, černobílé pojetí severu a jihu. Situace a zápletky jsou velmi očekávané a od začátku scény víte, jak daný úsek dopadne. Také ale velmi smutné a těžké téma. Jednou stačilo.

M*A*S*H - Abyssinia, Henry (1975) (epizoda)

Šokující konec je připomenutím, že i když se jedná o komediální seriál, tak pořád zpracovává téma války.