• Fantasy

14 vrcholů: Nic není nemožné (2021)

Velká škoda, že se jedná pouze o jeden film, zážitky by jistě vydali na minimálně minisérii. Úžasné, jak dokument lidem najednou posune vnímání o hranici možného a nemožného.

Radioaktivita (2019)

Občas trochu suché a zdlouhavé, ale obecně velmi podařený snímek.

Modřiny (2020)

Rocky styl v ženském podání. I když je to vykradačka, tak člověk musí smekat před Halle Berry a její kondičkou a výkonem.

Britští princové (2016)

Sposta záběrů a komentářů je z jiného dokumentu, a to: Život a doba královny Alžběty II.

V nemilosti (2021)

Na mě trochu pomalé tempo a trochu ospalé. Škoda, že ze Sandra Bullock neudělali víc záporáka, míň Ježíša Krista.

Vánoční hrad (2021)

Nakonec fajn vánoční skotská oddechovka, která se hodí k vaření nebo pečení cukroví. Úplně jsem si vzpomněla na pana Svěráka a paní Kolářovou z Vratných lahví. "Žehlils někdy?"

Sedmero krkavců (2015)

Velmi zajímavě zpracovaná pohádka. Zpětně mi ani tolik nevadí, že děj nafoukli a přidali zápletky, aby byl film obsáhlejší. Celkovému dojmu to nijak neubližuje. Martha Issová skvěle hraje, celému filmu dodává humor a nadhled. Celkově se výběr herců velmi povedl.

Karel (2020)

Po počátečním šoku z toho, jak moc je Mistr (který nám všem roky přišel stejný) starý a nemocný se vlastě jedná o fajn vhled do života do kterého jsme chtěli všichni nahlédnout. Jestli je to realita nebo ne, je vlastně jedno. Je to realita, kterou nám o sobě Karel Gott připustil znát a jako jeho fanoušek si toho moc vážím.

K zemi hleď! (2021)

Hlavní problém, který s filmem mám je, že satira zde není satirou. Jemný náznak nehledejte. Film vám své názory řádně omlátí o hlavu. Pro ty hloupější, kteří nepochopili (i přes ty tři triliony narážek), koho přesně parodujeme, přidáme červenou kšiltovku. Jedna hvězda za, no asi za odvahu s tématem?

Poslední z carů (2019) (seriál)

Velmi zajímavý pohled na to, jak si díky omezenému rozhledu a špatnému rádci vykope car sám hrob. Ze začátku měl tolik možností se zachránit a pomoci sobě i svým lidem.