• Fantasy

Teorie velkého třesku - Frustrace z odloučení (2017) (epizoda)

Skvělá epizoda. V momentě, kdy Bert představí svou novou přítelkyni jsem si říkala, odkud ji znám. A jakmile udělala "The end", tak to bylo jasné! Kandi!!!!

Sanitka 2 - Epizoda 6 (2013) (epizoda)

Velmi dobře zpracovaný soud doktora Kaderky kazí dějová linka, která se týká Áni. Když je Áňa z fetovaná v práci, vypadá to ještě, že tenhle příběh bude mít nějaký zajímavý děj, ale v momentě, kdy uvidíte tančícího Lábuse, tak pochopíte, že je to ztráta času. Je to velká škoda, protože vyhrocená situace kolem doktora Kaderky je velmi zajímavá a napínavá. Chápu, že to autoři museli nějak odlehčit, ale tohle je trochu přes čáru.

Sanitka 2 - Epizoda 5 (2013) (epizoda)

Docela nudný díl, kdy se většina točí kolem nevěrné Mádrové, jejího milence Bláhy a žárlivého manžela. Zásahy u podchlazeného, okradeného opilce nebo celá část s Theem je docela nezáživná. Ke konci opět uřvaný Srstka, který by v seriálu vůbec nemusel být a jen kazí scény.

Sanitka 2 - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Díl začíná pěkně zostra a při oživování miminka a bezmocnosti rodičů musí všem naskočit husí kůže. I když tato záchrana dopadne dobře, tak je to pro mě stejně nejdrsnější ukázka práce lékařů. Ostatní záchrany - náhodná žena, která padne k zemi nebo sebevrah na stadionu, jsou už spíše úsměvné, někdy nudnější.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Po deváté sérii jsem měla opravdu strach, jestli jeden z mých oblíbených seriálů neklesne ještě níž. Nicméně musím říct, že výborná práce. Návrat ke starému humoru a parádní navázání na nejlepší série. S10E03 Citrony je jeden z mých nejoblíbenějších dílů celého seriálu.

Červený trpaslík - Queeg (1988) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod. "To je můj hrášek" Vždy, když teď jím hrášek, tak ho sním do poslední kuličky :D

Sanitka 2 - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Celý díl, stejně jako celý seriál drží herecké výkony Jiřího Dvořáka a Dagmar Havlové. Zápletka s bezdomovci je dost mizerná a scény s panem Srstkou a s panem Lábusem jsou naprosto kýčovité a trapné.

Sanitka 2 - Epizoda 2 (2013) (epizoda)

Lepší, než první díl. Seznámení s dalšími postavami a rozběhnutí hlavních zápletek. Velmi zajímavá zápletka, když ředitel vyhodí zaměstnance, který krade naftu a poté přijedou pozdě k případu.

Sanitka 2 - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Dobrý úvod, kdy se seznámíme se všemi důležitými postavami. Velmi se mi líbí, jak v rámci několika rozhovorů dokázali shrnout, co se stalo mezi posledním dílem Sanitky 1 a dnešní dobou.