Hranice smrti (2007)

Extrémní brutální řež, v které zaniká veškerý děj... Film mě dost zklamal :-(

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

Podivuhodné - polovinu filmu se člověk místy až mírně nudí a postupem času zjiš'tuje, že vše mělo svůj význam. Leslie je mrtev, ale co když Eugene dostane chuť si zpestřit svůj ,,zabijácký důchod"? Těžko říct... možná se dočkáme pokračování

Poslední plavky (2008)

Kdyby tam nebyly ,,nenápadně" vsunuté reklamy na všemožné výrobky atd. , tak bych dal Čtvrtníčkovi za tenhle film i **

Storm Warning (2007)

Ve filmu vítězí brutalita nad brutalitou a divák jen tají dech co přijde dál.... Po té co se probudí ,,taťka" tak teprve začíná ta správná hororová jízda. Slabý povahy by měly radši zůstat u dětskejch animáků - nic ve zlým ;-)

Zvěrokruh (2004) (seriál)

Já bych tento seriál nezařazoval do kategorie odpadu - byl jsem jeho pravidelným divákem a musím říct, že to byla slušná detektivka, která také obsahovala solidní dávku napětí.

Sejmi je všechny (2007)

Geniální... Hlavního hrdinu bych přirovnal k počítačovému Maxi Payneovi. Je nutné ocenit nápaditost scén - skluz po oleji, přestřelka při seskoku z letadla, dveře otevírané cvičeným potkanem, vražedná mrkev a mnoho dalšího, co jsem zatím v žádném akčním filmu neviděl. Také Owenův humor dokonale doplňuje celý děj filmu, který lze hodnotit jedině *****

Americký gangster (2007)

Byl jsem poměrně překvapen skvělou koncovou gradací filmu, která pro mě byla po dlouhém úvodu příjemným zpestřením... Russel samozřejmě nezklamal

Akce nemluvně (2006)

Oproti ostatním Chanovým filmům se dá film hodnotit jako extrémě zdlouhavý, ale i přesto si člověk užije pár vtipných scén a samozřejmě skvělé akrobatické výkony hlavního hrdiny...

Sirotčinec (2007)

Film byl pro mě opravdu hluboce působivým emočním prožitkem bez jediné vady... Hororový, dokonale vybroušený diamant