Nový svět (2005)

Dokonalá kombinace hudby, perfektního střihu, kamery, přírody a jejích zvuků. Nenáročný film byl pro mě skvělým odpočinkem, kterého není nikdy dost.

Sedm (1995)

Extrémní dokonalost je slabé slovo... film postupně nahlodává mysl diváka a nakonec způsobí zvrat, který byl součástí přesného plánu šílence... šílence, který naplánoval svou vlastní smrt a přitom si pohrával s psychikou ostatních lidí. Famózní zážitek, zanechávající širokou paletu pocitů, emocí a napětí

Fido (2006)

Zajímavý námět - snad neexistuje jiný film , ve kterém by byli zombie sluhy živých. Film byl tak potrhlý až vznikaly opravdu povedené vtipné momenty. PS: Nezapomeňte: na hlavu jedině samostatnou rakev :-D

Odsouzeni k boji (2007)

Zajímavý film k zamyšlení. Ukazuje hrozbu terorizmu i jeho zákeřné praktiky a je doplňován osobními pocity amerických vojáků, které jsem díky tomuto filmu lépe pochopil, protože v televizi nejsou k vidění... I když se jedná spíše o dokument, není to na úkor kvality.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Dle mého názoru se jedná o tradiční horor, který rozhodně nepřekvapí svou brutalitou a přehlídkou strachu. Koncová pointa se však do filmu nehodí - je vložena bez jakékoliv předchozí průpravy a díky ní ztrácí děj veškerý smysl, protože by ve všech předchozích scénách musela chybět minimálně jedna postava... Přemýšlel jsem o třech *, ale konec vše pokazil... (happyend by byl lepší)

30 dní dlouhá noc (2007)

Po nějakém čase jsem viděl klasický ,,zombie film" odehrávající se na severu ameriky. Moc jsem od filmu neočekával, ale nakonec jsem byl mírně překvapen poněkud smutným koncem, takže 3,5*

Forrest Gump (1994)

Život je jako bonboniéra - nikdy nevíš co ochutnáš. Obohatil jsem svou filmovou znalost o tento skvělý snímek až nyní a musím říci, že chutnal opravdu dobře a dokonce mě i dojal, což se často nestává.

Mazaný Filip (2003)

Shit still happens!!! více se k tomuto filmu snad ani napsat nedá...

Monstrum (2008)

Manhattanské smetánce překazí večírek moderní Godzilla a tak je potřeba zachránit si holý život. Roztřesená kamera zaznamenává celý film neobyčejným stylem, který je málo k vidění.

Telefonní budka (2002)

Když policie našla mrtvého pizzaboye v bytě s odstřelovačkou v okně, přemýšlel jsem, kdy se objeví pravý ,,napravitel životních chyb". Potom co ležel Stu v sanitce - přišel na scénu. A kdo jiný než Kiefer Sutherland. Celý film se dá shrnout jedním slovem: dokonalost