Hra o trůny - Série 2 (2012) (série)

Neskutečně ukecané, roztahané a nudné, o dost nundější než první série. Ale z nějakého důvodu mě zajímá, co se bude dít dál. Skoro všichni jsou sice vyčůraní, falešní a intrikánští šmejdi, kteří při nejbližší příležitosti vrazí meč do vlastního bratra, ale člověk si k nim stejně dokáže vytvořit nějaký vztah. Nebo aspoň postoj. Kdyby okolo seriálu nebyl takový hype, asi bych to vzdal. Ale dívám se ze studijních důvodů - snažím se pochopit, proč tu všichni hážou ty pětky, co je na seriálu tak geniální. Zatím mě nic nenapadá.

Hra o trůny - Oheň a voda (2012) (epizoda)

Konečně díl, který nemá účinky Rohypnolu. Ale jeho závěr mě zklamal, už to vypadalo, že se těch incestních vší zbavíme!

Hra o trůny - Zahrada kostí (2012) (epizoda)

Jako předchozí díl. Plácání od ničeho k ničemu, osvěžené pouze vychytralým trpajzlikem.

Hra o trůny - Sever nezapomíná (2012) (epizoda)

Mám takové nepříjemné déja vu. Začátek druhé série je jako začátek té první - kecy a nuda.

Hra o trůny - Bodej ostrým koncem (2011) (epizoda)

Tam se snad začíná něco dít. Už po osmi dílech?! Kam to napsat? Sem. Mladí a neklidní by mohli závidět!

Hra o trůny - Zlatá koruna (2011) (epizoda)

Hurá, konečně díl, který se dal přečkat i za střízliva! Díl, ve kterém se dokonce i něco děje, což je v tomto seriálu zatím věc nevídaná...