Matrix (1999)

Vrchol sci-fi podľa môjho názoru. Dokonalý zvuk a perfektné efekty, dokonale zvolený herci a nie menej dokonalý nápad. U mňa je to 5* jasných.

Střihoruký Edward (1990)

Rozprávka, kotrú som videl ešte ako malý a už vtedy som bol unesený emóciami v tomto filme a perfektným deppovým výkonom. Najlepší Burtonov film.

Zelená míle (1999)

Darabont opäť stavil na väzenie a oplatilo sa. Ten chlap to proste vie. Film patriaci do mojej Top 20.

Mazaní hoši (1998)

Film ktorý som videl bez trávy ale aj tak mi prišiel vtipný. Treba ať však originálny dabing a dobrú náladu. Smiať sa na vtipoch ako lietajúci pes to nie no na nezabudnutelných hláškach typu I´LL WANT YOUR COCTAIL. FRUIT!!! sa budete smiať ešte veľmi dlho.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Budem stručný: 1.séria - 5* 2.séria - 4* 3.séria - 3* 4.séria - 4* Možno som to nadhodnotil no tento seriál je moja srdcovka.

Přátelé (1994) (seriál)

Tu nieje čo komentovat. Zbožňujem priateľov aj všetko s nimi. Mo Ra Phe Jo Cha Ro - to je šestica ľudí ktorá mi navždy prirástla k srdcu. či už vtipom alebo sympatiami. - ČO TO ROBÍŠ? -OBLIEKAM SA. -PREČO? -LEBO KEĎ IDEM PO MESTE NAHÝ KAŽDÝ PO MNA PĽUJE.