Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Sandler stvoril svojského hrdinu, ktorého si musíte obľúbiť. Navyše prvá komédia kde sa mi páčil vykon Roba Schneidera.

Wanted (2008)

Krásny obal bez obsahu. Ako inak. Efektné je to veľmi a na pozeranie na nudné odpoludnie ma to uspokojilo. Niekedy stačí vidieť ten obal. ;)

Dr. House (2004) (seriál)

Všetci klamú.

Matrix Reloaded (2003)

Stále som odkladal tento film a spravil som dobre. Nie preto, že by nesplnil moje očakávania, ale preto, že som dostal možnosť vychutnať si ho v HD rozlíšení. Reloaded by nebol až také zlé pokračovanie keby samozrejme jednotka nenasadila latku tak veľmi vysoko. No aj tak to bola pastva pre uši, no pre oči ani nie. Myslel som, že v takomto filme budú CGI dokonalé a nemusel by som sa nimi ani zaoberať. No opak je pravdou. Niektoré boli fajn (Neov let cez mesto) no niektoré boli otrasné (výbuch auta na diaľnici, Neova tvár v boji so Smithom (-mi) wtf??) , ale aj tak je to solídne pokračovanie, ku ktorému sa časom možno ešte vrátim. 70%

Temný rytíř (2008)

Oh Chris, Chris čo si to natočil? Budúcu LEGENDU! Intenzívny zážitok z tohto filmu sa však u mňa dostavil až po druhej projekcii. Pri prvej projekcii som čakal väčšiu pecku ako nakoniec prišla (čo je zo všetkých tých hodnotení a komentarov pochopytelné), ale pri druhej projekcii už na DVD a pri pozornom pozeraní som zistil čo je to ze skvelý film. Nolan natočil dokonalý nekomixsový komix ktorý odrovnal všetkých a zahrabal svojho staršieho brata a nevlastných ešte staršých bratov tiež. Perfektný akčný film s DOKONALÝM Heathom Ledgerom ( ak nedostane toho oscara kvôli predsudkom, tak cela AA komisia je len zlý vtip ). Bruce Wayne je tiež výborne zahraný. Ch. Bale dokázal, že to vie aj lepšie ako v BB. Čo mi však veľmi veľmi veľmi vadí je Batmanov hlas. To sa nedalo počúvať. Ako vravím, B. Wayne je skvele zahraný, ale Batman už nie. Nuž žiadny film nemôže byť dokonalý, tak ako aj TDK nieje. Aaron Eckhart aka Harvey Dent odohral svoju postavu tiež výborne. Nečakal som to. Výmena Katie ze Maggie mi neprekážala - mám rád obidve herečky. No jednohlasne si TDK vyslúži titul najlepšieho komixového filmu (zatial). Jediné čo ho na SVK/ČR môže potopiť je dabing. Vedel som, že nedokážu trafiť Jokerov hlas, ale to čo spravili je neodpustitelné. H. Ledger sa nezatváral do izby a netrénoval dokonalý Jokerov hlas aby ho takto skazili. No čo už... stalo sa. Prosím vás pozrite si to v angličtine, prosím. Uff som sa rozpísal nuž to zakončím tým, že poviem, že TDK sa dostal na jeden z mojich najlepších filmov a to čo dokázal Heath (R.I.P) sa zapíše do histórie. Ak nie, hanba nám všetkým. 100%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Awesome awesome awesome and legen...wait for it...dary! Som na začiatku tretej série a neprestáva to byť vôbec vtipne. Bude to kult. Keď nie seriál tak Barney určite.

Kouzelný školní autobus (1994) (seriál)

Najviac spomienok mam prave na tento serial. Ked som bol maly to bol moja najoblubenejsi serial.

VALL-I (2008)

Milé. Pixar posunul animáciu tak ďaleko za čiaru, že sa zmenila na bodku. Nádherna animacia však nezachráni zbytočne naťahovaný príbeh. Škoda.

La esposa virgen (2005) (seriál) odpad!

Videl som jeden diel a možem s pokojným srdcom povedat, že ani táto telenovela sa nelíši od ostatných mexických telenoviel. A nemyslím to v dobrom.