Casper a Wendy (1998) (TV film) odpad!

Pozriet si to a kupit si listok na psychiatriu ... Nebolo by to take zle keby som to nevidel asi z najhorsim ceskym dabingom ...

Pepek námořník (1960) (seriál)

Pepek a Oliv - ľudia ktorí ma celým detstvom sprevádzali. Už len z nostalgie pod 5* nejdem.

7EDEM s r. o. (2001) (pořad)

7EDEM s r. o.? To tu uz pomaly mozme hodnotiť už aj Televízne noviny. Pre mňa skôr relácia ako seriál. No aj tak to nemení nič na tom, že je to najvtipnejšia relácia/seriál čo slovenská tvorba vypustila na svet.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

This Rotten World Needs A God....Kira is justice....Death note .... je za mnou a musím samozrejme zmeniť komentár. Geniálnosť prvých cca 17 dielov bola zrejmá a neodškriepiteľná. U ďalších dielov to bolo už menej, no aj tak to nemení nič na tom, že je to neuveriťeľne napínavá a dokonale spracovaná séria. Postavy sú veľmi dobre prepracované no v posledných dieloch ich pribudlo dosť veľa a to už nebolo dobré. Záver som si predstavoval úplne inak ale budiš no. Keby to skončilo dielom 25 tak davam jasnú stovku. [95%]

Mafstory (2006) (seriál)

Stále dookola ospevované, no nieje to také zlé keď to porovnám s ostatnými slovenskými seriálmi. Hlavne niektoré hlášky vedia človeku zdvihnúť náladu. (- A TY ČO SI ZOŽRAL? SFETOVANÚ DÁŽĎOVKU? :)

Banda na výletě (1995)

Film na ktorom som sa smial ako malé decko, ako 1O ročné decko aj ako 16 ročné decko. FIlm ktorý pobaví všetkých.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, ktorý je taký úžastný, že to jeden komentár na to nestačí. Nikde nenájdete inteligentnejší humor. 101% ;)

V tom domě straší! (2006)

Kvalitne zvládnutý animák s dobrým nápadom, z ktorého však išlo vydupať oveľa viac. Animované filmy natáčané so živými ľuďmi sa stávajú čoraz obľúbenejšie, no u mňa tá "živá" animácia hviezdičku odoberá. 75%