Godzilla (1998)

Pán Emmerich to dokázal. Podarilo sa mu z legendy urobiť priemerný snímok v ktorom vystupuje NEUVERITEĽNE detský Matthew Broderick a jeho miesto by si zaslúžil charismatický Hank Azaria, ktorý mi v tomto filme veľmi pasoval. Po prvej projekcií som nemal z filmu najhoršie pocity, no s každým novým pozretím a s pribúdajúcimi rokmi klesá jeho kvalita v mojich očiach nižšie a nižšie. 50%

Monstrum (2008)

Dodnes ľutujem deň keď som išiel radšej do mesta ako do kina na nejaký Cloverfield. No po pozretí komentárov som ihneď pochopil, že ak si mám tento film vychutnať, tak stačí zatiahnuť závesy, vypnúť mobil a nažhaviť môj 22 palcový monitor a moje koliesko na reprakoch dať prudko doprava. A tak sa stalo a zážitok čo ma čakal bol nečakaný. Prežíval som to s hrdinami, smútil a bol som unesený efektami. A tak teraz vzdajme chvíľku ticha za Godzillu a Blair Witch ktoré Abrams a Reeves poslali na večnosť týmto strhujúcim snímkom. 90%

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

S takým rozpočtom takéto niečo natočiť... zázrak. Je to veľmi dojemný a silný film. Mňa si bohužial nezískal až tak moc, no kvalita je nesporná. Moje objektívne hodnotenie ostane na 5*.

Daredevil (2003)

Nie najhoršie komiksové spracovanie. Ben Afflack je úplne nevhodný do tej role no na druhú stranu do role Kingpina mi M.C. Duncan sedel veľmi. Jednoducho priemerný film.

Bulšit (2001)

Zabite ma, ale ja som im to zhltol aj s navyjákom. Proste tých pár perfektných fórkov u mňa postavilo tento film na čisto čistý priemer.

Není co ztratit (1997)

Kebyže v slovenskom dabingu chýbali tie nadavky tak je to o 2 hviezdičky nižšie. Max vtipná komédia.

Constantine (2005)

Parádne obsadený Reeves. Hrdina ako sa patrí. Triky sú fajn a hlášky dokonalé a nebudem prvý kto povie, že z LeBeoufa niečo bude. Tak 4.5* u mňa.

Já, robot (2004)

!!!-----SPOILER-----!!! Vynikajúce sci-fi. Výborný humor a charismatický Will Smith tomuto filmu dodávajú potrebnú šťavu. To čo ju odoberá je chladnosť celého snímku a nie moc atraktívna hlavná hrdinka. Roboty sú výborne spracované a pri ich revolúcií sú celkom aj strašideľné. O vizuálnych efektoch ani nehovorím, nominácia na oscara o nich hovorí sama. Keď dáme všetky tieto faktory na váhu tie dobré prevážia tie zlé, čiže z toho dostaneme dobrý oddychový film pri ktorom sa určite nebudete nudiť. 78%

Hurá do basy (2006)

Vynikajúca komédia z väzenského prostredia a zároveň jedna z najlepších komédií ktoré vznikli od roku 2000 a vyššie. Videl som to zatiaľ iba s (vynikajúcim) českým dabingom, ale je dosť možné, že pozretie si tohto filmu v origináli pridá pol hviezdičky a moje 4* sa zmenia na 5*. 78%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film, ktorý bol je a vždy bude s tieni seriálu a to je zle. Vtipy tu nejako nezaoastávajú za bratom no aj tak keby som si mal vybrať čo chcem pozerat beriem seriál. ;)