• Pohádka

Glee (2009) (seriál)

Zatím jsem vyděla pouze 2 dílí druhé ředa, tak třeba až to zkouknu od první hodnocení změním.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zrovna dvakrát nemusím ani horory a ani zombíky, ale hororové serialy se mi kupodivu líběj a tenhlek je(zatím soudě pouze podle 1. dílu) pro mě jejich hvězda. Doufám, že ani další díly budou stejně dobré a že po úžasné jedničce nazačne kvalia klesat

Andělé a panny (2007)

Líbilo se mi to, nepovím vám proč, ale líbilo.

Kick-Ass (2010)

Ano je to záležitost pro pubertáky, ale úžasná a na konci mě to vzalo víc než kdejakej doják.

VyVolení (2005) (pořad)

Hodnotím poze první řadu, zbytek sem již nesledovala.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Občas, když jsou v talentu reklamy, tak si zapnu novu, jako například včera. Jediný dojem, který to ve mně zanechalo, je asi tento: Všichni(rozuměj porota a Mareš) se snaží být za každou cenou, každou větou, neustále tak zábavní, až je to trapný.

Chytrá horákyně (2009) (TV film)

a tak se stalo, že němci v roce 2009 objevili pohádku, která u nás byla zfilmována před více jak 20 léty a to ještě s humorem

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Film jsem si pustila aniž bych dopředu věděla do čeho jdu, netušila jsem ani v jaké zemi jej natočili. Postupně mi docházely tyto skutečnosti : je to inspirováno Tarantinem, je to o lidech umírajících na rakovinu, je to komedie, jé ono je to německý. Ale i přes to, že je to německá komedie o lidech umírajících na rakovinu tak je tento film úžasný. Tento film jen dokládá, že výjmka potvrzuje pravidlo, protože i z hrozné německé kinematografie může vzniknout takto úžasný film

Tupíři (2010)

zatím nej parodie co jsem zhlédla, ale ten českej název je hrůza