• Pohádka

Čarodějův učeň (2010)

jsou to slabší 4 hvězdičky, ale za kouzelnej úklid si to zaslouží

Kajínek (2010)

Jen tak dál - skvělá varianta mezi českým a americkým filmem

Na vlásku (2010)

ten kůň mě uzemnil - nejlepší zvířátko od dob Oslíka a Kocoura, pohádka roku, opravdu doporučuji

Šťastný a veselý Madagaskar (2009) (TV film)

Líbí se mi to víc než původní Madagaskar, a ona ukecaná holčička je naprosto dokonalá.

Megamysl (2010)

Věta No, you cant mě dostala do kolen.

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

hodně vykuchaná jednička, která ne jen, že hojně kopíru předchozí film a nápady, ale dokonce i věty.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Začátek byl naprosto dokonalý a zaslouží si i 5 hvězdiček, ale si v půlce se to zlomý písně jsou již nudné a nějak mě i přetalo zajmat co se s kým stane a nelogičnost nalepená na nelogičnost a nezajímavý děj tento film pohřbý, ale i v této drůhé půlce je pár dobrých scén, takže po zprůměrování nám vyjde průměrný film, Takže dobrý - za 3.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Celá serie krásně dospěla od příjemné pohádky k akčnímu dramatu, stejně jak dospívali fanoušci této série a tento bezesporu nejlepší díl série nás připravil na dokonalé finále, které by mělo být filmem číslo jedna v příštím roce. Nyní nezbývá než doufat, že druhá část finále série bude stejně dobrá jak jeho začátek.

Souboj Titánů (2010)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala, ale nejspíš to bylo tím, že jsem to viděla až doma ve 2D. Jinak to byl víceméně průměrný film, občas horší občas lepší ale dobrý tam byli celkem 4 věci- první z nich byla parodie na sovička, druhou byly ty příšerky s modrýma očima( i když vypadaly jak ukradený z novýho star treku), třetí co se mi opravdu líbylo byla socha lukostřelce a co bylo opravdu hodně povedené byla medůza a právě díky ní dávám tři hvězdičky.

Náš vůdce (2008)

Tento film je druhou pověstnou výjímkou, která potvrzuje pravidlo. Je naprosto dokonal a konec v posluchárně tomuto filmu nasadil korunu.