Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Vše bylo celkem průměrné, ovšem až do okamžiku, kdy Sheldon v Cheesecake factory hraje na el.klávesy. V tý chvíli mi došlo, že se ještě mám na co těšit.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Pro mě, a možná i pro další, kteří jsme na tomhle třemi hlasy nadabovaném pořadu vyrůstali, je to více než příjemná, místy vtipná záležitost. A hlavně sympaťák Jonathan Frakes :-)

Paranormal Activity (2007)

První polovina filmu slušná, pak to začalo být moc konkrétní. Konec úplně debilní - vaření z vody, působilo to tak, že prostě nevěděli, jak to ukončit. Ale to je celkem jedno, protože konec v tom filmu jistě neměl být to hlavní. Co bylo ještě stupidní je video s šílenou posedlou holkou, kterou někdo natočil, jak si sežere vlastní paži a ještě to dal na net. Výborná, velmi vtipná část byl doktor, jehož úkolem je lidem pomáhat, který ale se slovy "necítím se tady dobře" utekl z jejich domu - to se dá těžko zastavit smích..... dvě hvězdičky za to, že v první půlce byla slušná šance, že se začnu bát a právě za toho veselého doktůrka.

Magnolia (1999)

Dobře udělaná hra na city. A ještě ke všemu mi to přijde trochu jako vykrádačka Prostřihů.

Václav (2007)

Další zbytečný film. Navíc je na Trojanovi vidět, že jen "hraje" - snad poprvé jsem viděla nějakého herce, který nedokázal uvěřitelně zahrát retardovaného člověka.

Piráti na vlnách (2009)

No to zas byla ale kravina. A proč proboha tak dlouhá?

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Po zkouknutí posledního dílu a předešlému protrpění pěti až šesti řad :ach jo, škoda. Měli to ukončit po prvních dvou, max.třech sériích. Poslední díl mě tak vytočil, že pochybuji, že bych si někdy celý seriál, včetně dvou prvních řad, které mě bavily, pustila znovu, a zároveň jsem u jeho sledování propadala záchvatům studu (v neposlední řadě taky vzteku). Starý komentář zde ponechám coby dokumentaci doby, kdy jsem ještě měla o tomto seriálu nějaké iluze a optimisticky (i když přece jen nevěřícně) doufala v logické a důstojné rozuzlení. // První série rozjížděcí - tři a půl hvězdičky. Druhá série výborná - pět hvězdiček. Třetí série velký propad dolů, ale pořád nějaká úroveň - tři hvězdičky. Čtvrtá opět o hodně slabší - lepší dvě hvězdičky. No a ta pátá, právě probíhající, to už si snad tvůrci z nás dělaj prdel. Občas je tam slušný vtip, ale to je tak jednou za pět dílů, které, kdyby nebylo právě té skvělé druhé série, bych ani nezkoukávala, asi bych neměla trpělivost.

Dáma na kolejích (1966)

Šílenost, ale výtečně jsem se bavila. Ovšem morální ponaučení, že žena má tolerovat nevěru, protože "takový je život" se mi zas tak nelíbí, ale co dělat, když je tam tolik veselých, příšerně otextovaných písniček a bezvadně buranskej Peterka.

Bobule (2008)

Nepřišlo mi to tak hrozný. Ale možná to bude tím, že jsem to čekala tisíckrát horší. (A ani mi nevadilo "mírné" kopírování Dobrého ročníku.)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Mimo jiných jsou tady dva filmy, u kterých tak nějak přesně nechápu většinové hodnocení. Jsou to Pravidla moštárny a Co žere Gilberta Grapea, oba filmy mi svým vyzněním a citovostí přišly podobné (a podobně přeceněné), ale až nedávno jsem zjistila, že jsou oba od Hallströma. Potřebovala jsem to vidět podruhé, a ani teď nějak nevím... To, že dávám tři, neznamená, že by se mi film nelíbil, znamená to, že stopáž mi přišla příliš dlouhá, film trochu rozvleklý a hudba mě dost iritovala. Neseděla mi tady ani Juliette, většinu toho ale spolehlivě vyvážil DiCaprio. Příjemný film, ale přišlo mi, že do něj tak trochu "namleli", co zrovna měli doma.