Dívka z údolí (1983)

Nicolas veľmi dobrý. Zvyšok veľmi zlý. Život v Kalifornii veľmi povrchný. Miestne stredoškolačky veľmi nudné. Mohlo to byť aj lepšie, potenciál tam bol. A hviezda naviac za fajn muziku.

Lesní duch (1981)

OMG, teraz už ani veľmi nie. Ale vtedy! Keď sme si to púšťali v škole v zatvorenom tmavom kabinete, tak to som sa fakt stopercentne bál. Asi najviac za život pri nejakom filme. Sam Raimi rulez!

Profesionálové (2008) (seriál)

Vtipné, originálne a úderné. Nepozerám stále, ale keď náhodou áno, viem, že nebudem musieť prepínať od znechutenia.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Vykradnuté nápady z iných sitkomov, slabé výkony všetých zúčastnených - scenárista, režisér, herci. Nie, ďakujem!

Panelák (2008) (seriál)

Panelák nepozerávam, iba ak náhodou zhliadnem nejaký úryvok. Aj tak si ale po roku jeho vysielania dovolím hodnotiť. Je jasné, že to nie je tá najlepšia vec, napriek tomu si myslím, že v rámci slovenskej seriálovej tvorby patrí rozhodne k tomu najlepšiemu z posledných rokov. A klobúk dole tvorcom za to, že napriek výrobe piatich častí za týždeň, dokážu aj po roku udržať aspoň aký taký priemer. Na Slovensku vec priam neslýchaná, aj pri oveľa nižších rotáciách.

Adamova jablka (2005)

Poznáte také tie filmy, po skončení ktorých, pozeráte na ostatných v kine s pocitom spoupatričnosti a spoločného silného zážitku, a všetci sa tak čudne usmievajú? Uveriteľný príbeh o tom, že všetko zlé v živote je na niečo dobré, len tomu musíte dať správny zmysel a cieľ. A aj o tom, že zázraky sa dejú stále. Popritom vtipný, svieži a ľudský. Vrelo odporúčam všetkým zúfalcom a melnacholikom. Žiť sa oplatí :)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Svojho času som sa na tom fakt dobre bavil. "...chceš si vo tom promluvit?..."

Lepší pozdě nežli později (2003)

Vtipné, úprimné, inteligentné, rafinované, milé,.. a ...už som hovoril vtipné??? A samozrejme Jack a Diane v skvelej forme. Ja viac od romantického filmu nečakám.

Exes (2006)

Nevidel som to celé, takže nemôžem hodnotiť úplne zodpovedne. Ale pokiaľ máte radi zvrátenosti na francúzsky spôsob, bezúčelovú nahotu a vykrádanie všetkých možných filmov, tak sa vám to možno aj bude páčiť. Mne sa to nepáčilo, napriek tomu jedna hviezda za to, že som to zvládol do konca a druhá za odvahu točiť zbytočné filmy.

Život pod vodou (2004)

Skvelá herecká zostava, a fakt ťažko zaraditeľný počin. Začal som to pozerať bez toho, aby som vedel do čoho idem, a aj keď som mal občas tyky to vypnúť, nakoniec som to zvládol do konca. Ale asi to tak má byť, a občas treba natočiť fakt divný kúsok. Wesovi sa to podarilo, aj keď sa fakt musím pýtať, čo tym chcel do pi.e povedať???!!!