Princezna Ano (2009) (TV film) odpad!

Poslední dobou jsem poněkud líný psát komentáře, ovšem tento počin je tragédie bezkonkurenční.Herecké obsazení slibovalo kvalitní a koukatelné dílo ale scénáristu a režiséra ( divím se Bočanovi,že do toho šel asi musí být už hodně zoufalý) bych za toto pověsil za,, něco,, do průvanu, Chápu snahu o oslovení mladé generace ale toto? Ještě, že je nenechali někde v koutku kouřit trávu a dělat v noci tahy s batohem sprejů na zádech. Copak je dnes už problém udělat pohádku s velkým P ? Musí se všechno přizpůsobovat době? Já taky od mala koukal na pohádky které byly natočeny pro moje babičky a dědečky a byly krásné, pohádkové, dobro vítězilo nad zlem a já na tyto pohádky koukal s otevřenou pusou, nechaly ve mě nesmazatelnou stopu toto je HRŮZA!!...Jen další paskvil do archivu moderní české filmografie ... zbytečně vyhozené peníze....

Kohout na víně (2011)

Nemám rád německou kinematografii ač jsem po babičce rodilé Berlíňance němčour jak poleno .o) Ale toto ,,dílečko,, mě potěšilo. Příběh jak vymalovaný z pohádky, dojemný, lidský a krásně klišovitý .o) Jen jsem si tak říkal co z té rozmazlené holky jednou vyroste a co bude dělat až se Henrymu narodí ti čtyři plánovaní potomci a ona už nebude středem vesmíru. Myslím, že se pak celá pohádka zboří jako domeček z karet :oDD Toť vize erudovaného psychologa ..

Muž z oceli (2013)

Animátoři měli chudáci dost drsně opruzený zardele . Zbytečné dlouhé scény soubojů, za které by se ani Hulk s Hancockem nemuseli stydět, prostě ty hromady suti z roztřískaných baráků a aut a všeho možného už mi lezly docela krkem. Příběh byl také lehce zprzněn oproti staré klasice. Ovšem byly tam i chvilky co se mi fakt líbily, hezky propracované scény z vesmíru, dali si záležet i na ,,oblečkách,, jen ten supermanskej obleček s pláštěnkou fakt vypadá dost ,, teple,, jako by nevěděli co říkala v Úžasňácích Edna Módní, jak dopadli všichni superhrdinové s pláštěnkou?? .o))) Celkově pro mě koukatelný ale že bych si sedl na zadek to ne . Za 3*

Po zániku Země (2013)

Musím uznat , že ty chyby mi dost vadily. Jít šavličkou na přerostlou blechu mi přijde ujetý, když by si s ní poradil i solidní lehký kulomet, Pokud by mimozemšťané vymysleli bojovou zbraň tohoto typu (museli by být trochu IQáči) ,tak ty přerostlé blechy budu bouchat mojí vzduchovkou, pravděpodobně čínské výroby ráže 5mm , kterou jsem zakoupil na trhu a provalím s ní i konzervu skrz na skrz .o) Jinak jsem to v klidu dokoukal moc se mi líbilo prostředí a některé scény byly ok třeba,,hoňka ,, s orlem jen jsem zase tak trochu počítal dobu pádu-letu.. musela to být ku..vsky vysoká hora :o)) Takže nic moc pro hnidopišské intelektuály ale pro nás ,,odrostlé,, děcka v pohodě ,o)))

Já, padouch 2 (2013)

Dost dobře vyvedené pokračování , které bylo podle předpokladu a ohlasů z první části postaveno na ,, řádění,, mimoňů, jsou tam i jemně vpasované mikromomenty ,které jsou určené evidentně pro obětavé dospělé tatíky, kterých jsem v kině podle hlubokého HA HA HA vystřeleného do ztichlého kina, kdy ratolesti evidentně netušily ,,která bije,, napočítal asi 5 kusů :o)) Rozepisovat se nemá cenu, vše bylo řečeno pode mnou...Jako již tradičně 3D titulky (hlavně bubliny) na závěr moc dobré, takže doporučuju neutíkat :oDD

Mocný vládce Oz (2013)

Je to hezká podívaná, fantazie a ztvárnění pohádkového světa bylo chvílemi úchvatné. Dobrý nápad s černobílým filmem a pak přechodem do barevné čarodějné země. Digitalizace i hudba solidní.. No a co, že to byl kýč jako prase, prošpikovaný typickými přesladkými scénami, kde si všichni padají kolem krku a plácají se po ramenou, jak byli odvážní a stateční. Je to přeci pohádka, kde se musí v duši jednoho sebestředného, sobeckého podvodníčka probudit ryzí charakter a dobro musí zvítězit nad zlem... .o)) Mně se to líbilo, jsem holt pohádkovej :oDD

Mrtví a neklidní (2013)

Ano je to přímo ukázkový romantický, komediálně tragikomický blábol. Přesně ve stylu amerických scénáristů s prázdnými mozky .Nikdo si moc neláme hlavu s logikou příběhu a s tím je nutné počítat a tak se na to i dívat, důležité je aby se jasně oddělila od těch ,,špatných,, skupinka těch dobrých.A aby nám bylo ukázáno , že když je tolerance a dobrá vůle tak jde všechno..oDD Scény , hudba,akce,animace, Ok... Prostě odpočinkový film, snížit inteligenci o pár bodů , nechat se bavit a bude to v pohodě ...

Nedotknutelní (2011)

Bylo zajímavé sledovat jak nenápadně vzniká přátelství mezi dvěma muži z naprosto rozdílných světů, kteří mají k sobě zdánlivě tak daleko jako nebe a peklo. Černošský outsider kontra paraplegický miliardář. Jak toto pojmout ? Toť otázka, ale francouzi z tohoto námětu vytřískali naprosté maximum a film obsahuje jak komické tak i velmi hluboké situace, kdy jsem,, sahal po kapesníku ,, Bylo to prostě úžasný, tleskám ve stoje !!

Jack a obři (2013)

Super akční a epická podívaná s dostatkem fantasy , romantiky, atmosféra, zvuk vše perfektní. Vždyť je to přeci pohádka tak proč na tom hledat mouchy !! Já se bavil..

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Sakra to byl ale opravdu nářez :o)) U tohoto krváku není třeba přepříliš přemýšlet jen občas ucuknete hlavou před letícím šípem, kulkou nebo utrženou částí nějakého těla. Ale funguje to !! 4x *