Konkurs (1999)

Zatiaľ čo druhá polovica 90tych rokov v americkom a európskom hororovom kine pripomína skôr zlý sen, Japonci sú asi jediní, ktorí vedia ako nato.

Loganův útěk (1976)

Logan v tomto filme neuteká, Logan mi svojou stupiditou pľuve priamo do tváre. Ako nepovedal kapitán Danko: aspoň vizuálne.

Gattaca (1997)

Nič nie je viac poľutovaniahodnejšie, ako keď sa 90tkové sci-fi snaží brať samé seba vážne.

Galaxy Quest (1999)

Omikron v mojom tele si žiada tieto trápne scifíčka.

Blade Runner (1982)

Overrated film na ktorom je zaujímavý len vizuál, inak to nudí na smrť. Yikes.

Armáda temnot (1992)

Niekto napísal: "Je pro mě osobně tím nejslabším dílem, protože humor zde zachází až příliš daleko." A!? To je problém!? Musí jebať. Za mňa je to totálny masterpiece vhodný pre celú rodinu... what no humor does to a mf.

Smrtonosná past (1988)

4 z 5*, sklamanie. Málo artové a undergroundové. Krátkometrážny film čerstvého absolventa VŠMU si predstavujem inak.

Euforie - Když se kácí les... (2022) (epizoda)

Prvá epizóda v sebe mala aspoň humor, teraz sa to však zas snaží byť vážne, a to tomuto seriálu vôbec nejde. Sam Levinson si rovnako ako majiteľ Dráčika rieši svoje MinDráčiky takto verejne. Ups

Hnus (1965)

Chcel som tu napísať niečo v štýle toho, že ako si tento starý úchyl vôbec dovolil natočiť tento film, budem však radšej ticho, odseparujem si režiséra od jeho tvorby, a zhodnotím, že tento film bol celkom fajn. Čítanie na dobrú noc. Pokrytectvo nepokrytectvo, Polanského "apartment trilogy" som konečne ukončil, a s týmto pánom si dám dlhú pauzu. Inak by som bol asi tak nešťastný, ako hlavná hrdinka. Ja len tak.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Sean Connery bol a je GOAT, a táto divná napodobenina bondovky o análnych kolíkoch vo vesmíre si ho ani nezaslúžila.