Džigoku (1960)

A group of sinners involved in interconnected tales of murder, revenge, deceit and adultery all meet at the gates of hell.

Malá Miss Sunshine (2006)

Milé a úsmevné, určite sa však dal tento námet ešte viac zveličiť a pritiahnuť za vlasy. 75,5% a ani o jednu stotinu viac.

Řev (2022) (seriál)

Kvalitou sme niekde v štvrtej cenovej, niekde na zabudnutom Youtube kanáli s moralistickými krátkymi poviedkami. Keď si odmyslím Nicole Kidman (ktorá je doslova jediná hviezda v tejto antológii), tak by určite všetky obstáli na nejakom stredoškolskom filmovom festivale. Strata času.

Batman (2022)

Ďalšia blockbusterová a úplne zbytočná hlúposť, ktorú po Nolanových filmoch nikto nechcel a nepotreboval, keď už však prišla, všetci sa z nej išli posrať. Niekto v Hollywoode by mal konečne otvoriť aj nejaký iný komix, lebo z Batmana ste tam vydojili a vymilkovali úplné maximum. A ono to dosť vidno. Peace

Zrození (2004)

Masterpiece, ktorý som však neocenil až tak ako by som chcel. Chváliť sa ale dá aj cez trocha privreté oči.

Ti druzí (2001)

Nicole Kidman je vážne GOAT a na túto scénu som nebol vôbec pripravený. Instantné goosebumps. Brrr.

Jodorowsky's Dune (2013)

Sympatický a pri srdci hrejivý dokument, ktorý si tých pár síz odomňa zaslúžil. 110%

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Na začiatku som nedýchal nadšením, a na konci som celý čas pozeral do mobilu. Antiklimatický béčkový zážitok. Vďaka za pripomenutie prečo súčasné horory nemusím.