911 in Plane Site (2004)

Muhehe. Cože-jako-že-co?Neskutečne množstvi krve a přitom velmi malo akce. Šokující sexuální sceny nutí divaka přemýšlet nad smyslem své vlastní existence. Od tak kvalitniho režisera jako je William Lewis bych očekaval neco trošku vice nadupanějšiho. Nepřehledné množstvi postav, jenž sou zahrnuty převažne do komparsu, Se mi jeví jako velmi chabý pokus o napodobeni tak slavnych filmu jako je Kristián, Hotel u modré hvězdy nebo Maximalni turbulence. Děj je velmi, ale opravdu velmi plýtký, po hudebni strance je pak velmi nevyvážený. K dobru pak řežisérovi přidavám obsazení spíše amaterskými herci, i když víme že o projekt projevili zájem i tak zvučna jmena jako Adina Mandlova, Nikolas Cage, či nesmrtelny Meculy Culcin, jež ve svých Sam doma ukazal, že hrát opravdu umi. Dokument doporučuji sledovat za neustálého dohledu statního notaře, nahý s rukama svazanýma do kozelce, v místnosti plné neukázněných důchodců s francouzskými holemi a všudypřítomnými pohledy.

Superman se vrací (2006)

Ano to je můj starý dobrý superman. Nepřemožitelný konající dobro a letající se slušivé pláštěnce. To je on, který je vždy pobíž.

Havaj, Oslo (2004)

Mam rad tyto skladankovite filmy ale bohuzel musim konstatovat, ze srovnani s Inarrituovym filmem je moc silne slovo.

Skaut má holá kolena (2005)

Tezko pochopi nekdo kdo neni skaut nebo ten, kdo neco vic o zruseni skautingu, pronasledovani skautskych cinitelu a premene tehdejsich oddilu na pionyrske nebo na jine zajmove krouzky aby myslenka vychovy mladych lidi se nesla dal za jakehokoli rezimu. Opravdu setkani po 35 letech je zazrak. A bylo z toho citit to spravna atmosfera klukovskych let a bezstarostenoho zivota.

Mezi námi zvířaty (2006)

Proc nazajit na parbu za kravama, to je ale ulet (v tomto pripade kravi). Dej opravdu neni nijaky zazrak ale co cekat vic, preci je to pro deti. A ty nepotrebuji slozitou zapletku a ani ja jsem v tomto filmu nepotreboval. Dobry byl prujezd motokravaru.

Let 93 (2006) (TV film)

Opravdu dobre zpracovani pro televizi. Pro maminky, sedici u filmy a narikajic na strasnym osudem chudaku lidi z letu 93, protoze se k nim nidky nedostane nic jineho, do kina nezajdou a ani nebudou mit tucha, ze pred nima ukryva United 93.

Potomci lidí (2006)

Čekal jsem více sci-fi ale nastesti opak byl pravou. Doba je vyobrazena uplne k mym predstavam a neni zde pretrvajici predstava, ze za 20 let budou auta letat a budou jen hvezdne dalnice, kdyz clovek neni schopny vyrabet auta na alternativni pohon v nasi dobe. A potesilo mne, ze trava porad roste :D

Babel (2006)

Krasne syrove pribehy, ktere vzbuzuji leckajake pocity. Tak jak uz jsme od Inarritu zvykli, jenze pro skoda, te japonske casti, ktera mne prisla trosku vykonstruovana a nezapadala do struktury pribehu. Velka skoda toho. Predstavil bych si radsi nejaky jiny pribeh, ne zrovna z Japonska. Bernal sehral strasne malou rolicku a tomu bych zase dal vice prostoru ale rejza jsem nebyl ja :d.