Qi feng di shou (2003)

Mno velka smeska, trochu od toho a pak zase tamhle toho, skoro jak pejsek a kocicka varili dort, kdyz se da vse dobre dohromady, tak z toho preci musi vyjit lahudka, ale jak vsichni vime. Je to propadak jak chutovy tak filmovy. Zase musim pochvalit zaverecny souboj byl moc pekny a ftipny. Ale to snad nestaci. Ubohy scenar, nudny dej a vykony hercu taky nebyl jedny z nejlepsich.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Ale tak, uz si myslim, ze toho bylo az priliz. Ceho je priliz toho je moc. Sice uz nehraji stari obehrani herci ale zase jen sproste a nudne.

Milý Frankie (2004)

Pribeh maleho chlapce, ktery je hluchy, nema otce a jeste se porad s mamou a babickou stehuji, protoze je pronasleduje manzel, od ktereho utekly. Chudak, zije v predstave, ze jeho otec je hrdina a namornik. Hodne smutny pribeh se zajimavymi scenami, reziser se neboji statickych scen i klidne po pul minute. Hodne pripominajici skutecny zivot, bez nejakych urychlovaku. A taky v roli maleho Frankieho se herec hodne blysknul.

Pod kontrolou (2004)

Po dobrem napadu by snad mel prichazet vytecny scenar, ktery udela z filmu jednou velkou bombu. Kdyz uz celkem nabere kvalitni herce a jejich vykony jen film vylepsi.. Snad jen skoda, ze vykony hercu musi film ozivovat a ne ho vylepsovat. Neco mi tam chybelo nejake poradne vzruseni nebo napeti ale jinak dobre divatelen.

4400 (2004) (seriál)

Jak bych to jinac vybarvil tento serial. Jde to jen slovy, proc jsem si ho proboha poustel. Uz se to neda zastavit a hltam kazde nove dily!!!!!!!

Šigacu monogatari (1998)

Bohuzel na asijskou romantiku trosku slabsi nez obvykle, sice osobity styl kamery a nenarocnost pribehu, delaji snimek prijemny ale bohuzel jen prijemny.

Survive Style 5+ (2004)

Krasne sceny, vybarvene, hodne pozlatek a nejak mi usel dej. Nebo smysl filmu.

3-iron (2004)

Mozna trosku ze zacatku nepochopitelny a i vcelku nudny film, nez se prijde na to, za jakym ucelem byl vytvoren.

Sseom (2004)

Trosku vice komplikovany dej, s prvky nadprirozena, kde opravdu skoro do konce nevite, kdo je ten spatny

Arahan jangpung daejakjeon (2004)

Velmi ladne skloubena akce s humorem. Akcni sceny na velmi vysoke urovni, plus jsou divacky zabavne, bez rychlich strihu, v dulezitych momentech zpomaleni, coz lahodi oku. Take musim vzdat holt castingu, vyborne se herci hodi do svych roli.