Logorama (2009)

Nevšimli jste si v tom filmečku skryté reklamy?

Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono (2005)

Perfektní zakončení nejlpšího seriálu. Některé myšlenky jsou jedinečné. Dějové linky ze seriálu jsou dokresleny a některé momenty mě velice překvapili. Preciznější animace je v mém případě přínosem. Za mě 5*.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Jednoduché, ale velice účelné.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Komedie, akce, drama, fantazi, sci-fi.............. naprosto geniální anime.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Hoooodně slabé 4*. Ale při každé zmínce o jedi, kdy byl na scéně McGregor jsem se opravdu bavil :)

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Jedna z největších seriálových pecek. Boj dobra a zla, ale která strana je ta pravá? Jak chytit vraha, který nepoužívá žádnou zbraň a může být kdekoli na světě? Boj dvou géniů, kteří se přetahují o každou stopu a jejich šachová partie je naprosto neuvěřitelná a promyšlená do posledního detailu. Co se týče výtvarné stránky, tak nemám výhrad. Pomyslný vrchol seriálu přijde během 25 dílu. Dokončení seriálu, je také skvělé a má své opodstatnění, akorát by si možná zasloužilo o deset dílů více. Jedinou výtkou je podle mě skutečný závěr seriálu. Možná měla hlavní postava více možností, jak se ze složité situace dostat, ale to nechám na ostatních divácích. Bombastické za mě 5*.

Sherlock Holmes (2009)

Těším se na pokračování a věřím, že bude lepší hlavně co se scénáře týče. Za mě 3*.