3-iron (2004)

Úžasně pojatý romantický příběh, který svou hloubkou přesahuje hranice běžného filmu. Mnoho skvělých drobností, které do sebe zapadají a vytvářejí jedinečné umělecké dílo. Za mě 5*.

Pokojný bojovník (2006)

Jsem asi jeden z mála, kterým opravdu vadí Amy Smart? To je, ale pouze drobnost. Celý film na mě působí poněkud předvídatelně a nalinkovaně. V podstatě se o postavě ,,budhy,, Nicka Nolteho nic nedovíme a to velice vadilo. Co se týče hlavního představitele, tak to nebylo špatné, ale mohl nabrat trochu víc svalů aby gymnastu alespoň připomínal. režie průměrná, hudba ?, atd. Za mě 3*

Mercury (1998)

Slabé tři.

Chrno Crusade (2003) (seriál)

Rozhodně se jedná o velice zajímavé anime. Výtvarné zpracování je na velmi vysoké úrovni a příběh je přinejmenším nevšední. Bohužel seriál doplácí na pomalejší rozjezd, ale pak vše dostane docela slušné grády. Jednu hvězdičku navíc si, ale zaslouží závěr. Je velice emotivní. Posledních několik minut seriálu, ale ukáže, že pokud by se podobné linky držel celý seriál, tak jsme mohli sledovat jedno z nejlepších anime vůbec. Nevadí. Třeba přijde remake :) Za mě slabší 4*.

GTO (1999) (seriál)

Zatím 5* uvidíme po dokoukání.

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Jsem zastáncem subjektivního postoje a hodnocení v rámci žánru.... ale toto je i na mě moc silné kafe. Jednoznačně odpad a pokud si budete dobře všímat, tak některé záběry jsou z jiných Zkových filmů. Když bych byl hodně hodně mimo, tak bych film mohl zařadit do sekce ,, Výprodej zlevněných nefilmů pouze pro vypnutí mozku a odreágování,, Potom bych asi musel dát 4*.

Malý Herkules (2009) odpad!

Jsou legendární filmy, jsou skvělé filmy, dobré, průměrné, slabší, špatné, Bčkové, Cčkové, Pokemoni, Kameňák, ale co je poslední? Jaký film je opravdu nejhorší? Je to, ale ještě vůbec film? Ne. Rodinné video z roku 1992 má více filmových kvalit. Odpad je málo. Tento film se řadí do kategorie nejhorší ,,věc,, v historii kin (jak to mohlo jít v ČR do kin?). Mám ale zlé tušení, že film získá punc legendárnosti.... jak to? Protože i já jsem ho viděl na soukromé projekci pro 7 lidí.

Alenka v říši divů (2010)

Film, který mě dokonale zmátl a myslím, že nejsem sám. V podstatě se jedná o dokonalý komerční produkt. Známý režisér, osvědčené téma, populární herci a ke konci nyní všemi tak zmiňované 3D (mě osobně nechává zcela chladným). Jednoduše se mi zdá, že film nemá duši, ale jeho kladem je slušná gradace a spád. Za mě 3*