REC (2007)

Slušná španělská intenzivní jízda. Docela originální, mělo to trochu delší rozběh na to, že to má jenom 70 minut. Chaos, křik a ruční kamera, na tohle tvůrci vsadili a docela se to povedlo. Je to originální, místy strašidelné, ale docela předvídatelné. Konec byl opravdu dobrý. Hodnocení: 8/10

Paranormal Activity (2007)

Ale jo, dalo se to. Postavy nic moc, scénář celkově slabší, ale na druhou stranu to ve mně dokázalo vyvolat napětí a trochu strach. Hlavně teda k závěru, který byl za mě povedený. Nebylo to moc dlouhé a herecky v pohodě. Hodnocení: 5,8/10

Nikdy neříkej nikdy (2023)

Docela pohodová česká komedie. Sice to má dost chyb a je tam hodně klišé, ale jako odreagovačka fajn. Hodnocení: 5,75/10

Vánoční koleda (1999) (TV film)

Už dlouho žádný film ve mně nevyvolal takovou vánoční koledu jako právě tento. Ano, efekty jsou špatné, ale celé se to vynahradí krásným vánočním příběhem, skvělou hudbou a skvělým Patrickem Stewartem, který ve mně opravdu vyvolal emoce. Vlastně mě celkově ten film dojal a opravdu bavil. Hodnocení: 8/10

Kruh (2002)

Horor, který si vás získá svou atmosférou a svým očekáváním něčeho zlého a strašidelného. Navíc má film skvělé herecké obsazení, strašidelnou hudbu a je to opravdu dobře natočené, takové ponuré, dobré statické záběry. Člověka zajímá, co za tím vším stojí a to ho udržuje v pozoru. Hodnocení: 7,8/10

Cool Girl! (2023) odpad!

Takovou bolest jsem dlouho nezažil. Nemá cenu ani psát něco, všechno špatně. Hodnocení: 0/10

Jumanji (1995)

Klasika mého dětství. Výborný humor, herci a celkově to je takové odpočinkové s dobrou energií.

Chata v horách (2012)

Nápad sice dobrý, ale zase tak moc mě to neoslovilo. Pro mě docela nuda, efekty nic moc, ale humor byl docela dobrý a zase to byl takový trochu jiný film. Hodnocení: 6/10

Babadook (2014)

Hodně psycho film s výborným hereckým obsazením, střihem a kamerou. Je to netradičně natočené, ale v dobrém slova smyslu. Výborné využití prostředí a světla, kdy se objevuje Babadook. Jedna psycho matka s fakanem a kolik se z toho dá vymačkat. Hodnocení: 7,7/10

V moci ďábla (2005)

Každý by čekal další film o vymítání, ale pravda je někde jinde. Napůl horor a napůl soudní drama, kde se otec snaží o svou obhajobu. Hororové části dobré, soudní o něco méně, furt se ty věci nějak motaly dokola. Upřímně ale, bavilo mě to. Hodnocení: 7/10