Freddyho úlet (2001)

V žiadnom inom filme som asi nezažil debilnejšieho hlavného hrdinu ale mnoho krát som sa na tých úletoch bavil. Je tam síce často moc drsní humor ale mne v mnohých prípadoch sadol.70%

Americký vlkodlak v Paříži (1997)

Podľa mňa skvelá hororová komédia ktorú hodne nízko zráža fakt ,že ho ľudia porovnávajú s Americkým vlkolakom v Londýne. Keď sa na to človek pozerá ako na hororovú teen komédiu tak sa musí jedine baviť pretože presne tým AVvP je a aj napriek mnohým negatívnym názorom nedám na túto pecku dopustiť.

Blade Runner (1982)

Jedno z naj sci-fi ake som kedy videl.Ridley Scott proste vje ako tocit filmy.A Vangelis zase ako robit hudbu.

Město bohů (2002)

Jeden z naj filmov aké som kedy videl.

Věc (1982)

Asi moj naj horor.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Pre mňa absolútna špička westernového žánru ktorú neprekoná ani tenkrát na západě.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Kravina plna trapneho humoru.Film ma ani raz nerozosmial a komedie na ktorich sa neda zasmiat su zbytocne rovnako ako horory ktore nevivolavaju strach a akcne filmy bez akcie.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Mne sa najviac páčil Carpenterov cigarete burns o ktorom si dovolím tvrdiť ,že to je majstrovské dielo a najlepší diel série. Ne druhé miesto by som umiestnil Gordonovú genialne sfilmovanú Lovecraftovku Dreams In The Witch House. Tretie miesto Miikeho drsný Imprint. Ostatné diely boli v pohode až na Hooperov Dance Of The Dead ktorý bol pre mňa najväčším kazom série. Verím ,že viacerí by somnov súhlasili ,že by mal isť do dôchodku.

Časové pásmo bylo změněno