Freddyho úlet (2001)

V žiadnom inom filme som asi nezažil debilnejšieho hlavného hrdinu ale mnoho krát som sa na tých úletoch bavil. Je tam síce často moc drsní humor ale mne v mnohých prípadoch sadol.70%

Americký vlkodlak v Paříži (1997)

Podľa mňa skvelá hororová komédia ktorú hodne nízko zráža fakt ,že ho ľudia porovnávajú s Americkým vlkolakom v Londýne. Keď sa na to človek pozerá ako na hororovú teen komédiu tak sa musí jedine baviť pretože presne tým AVvP je a aj napriek mnohým negatívnym názorom nedám na túto pecku dopustiť.

Blade Runner (1982)

Jedno z naj sci-fi ake som kedy videl.Ridley Scott proste vje ako tocit filmy.A Vangelis zase ako robit hudbu.

Město bohů (2002)

Jeden z naj filmov aké som kedy videl.

Věc (1982)

Asi moj naj horor.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Pre mňa absolútna špička westernového žánru ktorú neprekoná ani tenkrát na západě.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Kravina plna trapneho humoru.Film ma ani raz nerozosmial a komedie na ktorich sa neda zasmiat su zbytocne rovnako ako horory ktore nevivolavaju strach a akcne filmy bez akcie.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Mne sa najviac páčil Carpenterov cigarete burns o ktorom si dovolím tvrdiť ,že to je majstrovské dielo a najlepší diel série. Ne druhé miesto by som umiestnil Gordonovú genialne sfilmovanú Lovecraftovku Dreams In The Witch House. Tretie miesto Miikeho drsný Imprint. Ostatné diely boli v pohode až na Hooperov Dance Of The Dead ktorý bol pre mňa najväčším kazom série. Verím ,že viacerí by somnov súhlasili ,že by mal isť do dôchodku.