Lovec: Zimní válka (2016)

Po zkušenosti se Sněhurkou už jsem věděla, že nemám mít vysoká očekávání ani u Zimní války. Proto jsem nebyla zklamaná, že jsem dostala pohádku hrající si na film. Jako společnost pro dlouhý podzimní večer dobrý, ale víckrát vidět nemusím.

Prolhané krásky - Série 5 (2014) (série)

Asi zatím nejslabší série. Alison mě nebaví. Stále mi vadí nový dabing, některé hlasy se k daným postavám vůbec nehodí, nejvíc mi rve uši Toby. A celkově mi to přijde, jak kdyby se to už zbytečně natahovalo.

Prolhané krásky - Série 4 (2013) (série)

První polovina série, která se hodně točí okolo smrti detektiva H. mě moc nebavila, dál už to celkem šlo.

Sněhurka a lovec (2012)

Ale jo, nebylo to úplně marný. Koukali jsme na to tak nějak omylem, že nám zůstala puštěná telka. Byla jsem docela zvědavá co se z toho vyklube, že jsme dokoukali až do konce a poslední půl hoďku div ne s pusama dokořán :))) Jako Sněhurka je borkyně, žádný, že trpaslíkům stele postýlky, ale čapne meč do ruky a jede zachraňovat království. Moc se mi líbily ty fantasy prvky, nad Útočištěm mé romantické srdce zaplesalo. Celkově to bylo ale takový jakoby nedotažený, na hraně lacinosti, nudnosti až trapnosti a přitom to mohlo být velkolepé, takto pro mě průměr.

Čtvrteční vdovy (2023) (seriál)

A vážně chce někdo do takového světa za zdí patřit? Čtvrteční vdovy by si měla pustit každá zlatokopka, aby viděla, že peníze přinášejí luxus a prázdný, často bolestný život. Seriál jako takový neurazí, ale ani nenadchne. Je zajímavé, že postav tu bylo dost a ani jedna mě nijak výrazně neupoutala, abych o její životní osud jevila zájem. Snad paní Maldonadová byla fajn, ale jinak mi bylo fuk co se s kým stane a to není u seriálu zrovna nejlepší emoce.

Prolhané krásky - Série 1 (2010) (série)

PLL jsem rozkoukala před lety a po nějakých dvou sériích to vzdala. Teď jsem se rozhodla, že tomu musím dát znovu šanci a vydržet až do konce. První série je za mnou a kupodivu to nebyla zas až taková nuda. Děvčata jsou sympatická, jejich životní osudy taky nejsou až tak úplně blbý. No a A? Já mám jasno. A ví o všem a o všech, aby stihl/a šmírovat holky, jejich rodiny, spolužáky, střídající se amanty ... hm, A je rozsáhlá špionážní skupina, to je jasný :)))))) Prostě vládní komplot, který ovládají marťani a řídí je kámoška ze záhrobí. Tak a teď už jen budu napnutá, jestli jsem to uhádla :)))

Kdo zabil Maggie Moore? (2023)

Podle skutečné události? V tom případě by si to vzhledem k obětem zasloužilo trochu úrovně. Tohle bylo nudný, trošku zmatený, se snahou o humor, který se moc nedařil a ve finále z toho byla nejvíc čitelná love story pana policajta.

Hana Podolská, legenda české módy (2023) (TV film)

Milý dokument, ale dle názvu bych ho očekávala lépe zpracovaný, celé mi to přišlo, že to klouže po povrchu. Co jsem ale ocenila bylo pár záběrů z rozhovoru přímo s paní Podolskou.

PORNO! (2023) (seriál)

Docela zajímavý náhled do další profese. Některé myšlenky se dost často opakují, ty bych ubrala a zabrousila ještě víc pod povrch.