Perníkový táta (2008) (seriál)

BB mě neskutečně baví, sledovala jsem seriál už potřetí. Jediné negativum je za mě ten český název, nemůžu si pomoct, ale vyvolává ve mě pocit, že jde o nějakou trapáckou komedii :))) a nejspíš i proto jsem Perníkového tátu objevila až nějakých dvanáct let po natočení jeho první epizody.

V pasti (2005)

Napínavý to bylo, to jo, zajímalo mě jak to celé dopadne. Zahráno je to opravdu dobře, námět taky fajn. Ale mě prostě vadí tihle samozvaní mstitelé za práva čehokoliv. Ač pedofilii na milion procent zavrhuji, místy jsem fandila Jeffovi, aby se z toho dostal a té malé psychopatce ukázal do jak nebezpečné hry je oba zatáhla. A to se mi vskutku nelíbí, že jsem stála na straně člověka, kterým bych měla jen a jen opovrhovat. Takže emoce smíšené a proto hodnocení neutrální, tedy za tři.

Neslýchané: Síň hanby (2023)

Pan Viktor je nepříjemný už od pohledu, řekl si k celé kauze svoji verzi, ale já mu tedy nevěřila ani slovo.

Příběh dřevorubce (2022)

Uf a já si to pustila dobrovolně, protože má oblíbená země Finsko. No, po polovině už jsem to nezvládla, s tímto nemíním ztrácet čas. Asi mi chybí umělecké nadání, inteligence a důvtip, ale jaksi jsem absolutně nepochopila co mi má film sdělit. Jen jsem němě zírala na obrazovku a nechápala. To jsou na finských vesnicích ti lidé šílení, zhulení nebo nějak podivně paralyzovaní?

Hospoda (1996) (seriál)

Můj muž tento seriál miluje, tudíž na něj kouká pokaždé, když běží v telce, tzn každé prázdniny a já trpím :))) Ne, že by se některé joky nepovedly, ale tento humor i prostředí jdou velkým obloukem mimo mně.

Andílek na nervy (2015)

Zas tak úplně blbý to nebylo, sem tam se i něco úsměvného našlo. Anna  jako Ví je super, ta mě bavila nejvíc, moc hezky zahrála slečnu, která se tváří jako něco nóbl a přitom mluví jako dlaždič a chová se jak neandrtálec.

Myšlenky zločince - Série 8 (2012) (série)

Seriál si stále drží laťku hodně nahoře. Jen to, co vylezlo z Replikátora mě docela zklamalo, čekala jsem trochu jinačího šílence :)))

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Konečně přišla řada i na Fantastická zvířata a já si je užila na maximum. Eddie je prostě miláček, už jen jeho herecký koncert stojí za to. A zvířata? Ta jsou fakt fantastická :)